Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ennyire magányosnak,...

Tényleg ennyire magányosnak, reményvesztettnek érzem magam?

Figyelt kérdés
17 évesen eljutottam arra a szintre, hogy feladom...ém sohase lehetek boldog...biztos eddig rossz helyen kutattam afelé a tökéletes lány felé aki szeret :D eddig mindig lejjebb raktam a lécet, mármint már lassan az se érdekel hogy hogy néz ki a választott csak szeressen, a másik hogy az utóbbi időben az a kevés kis önbizalmamat is elvesztettem, mert összetörték piciny lelkem( ezt de durva így leírni :D) Mára odáig jutottam hogy feladom, úgyse kellek senkinek(túl sok a visszautasítás) nem is látom magam szépnek, sőt utálom magam...a fő kérdés szerintetek ez változhat?

2016. jan. 16. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

mindig változhat.

ha rondának érzed magad, az nem igaz.

ha vannak belső értékeid akkor a külső nemszámit.


ezek a sablonok amit ilyenkor irni kell, de szerintem neked nem a csajozással van bajod hanem a módszereddel.

hogy értsd: a férfi szereti meg a nőt hamarabb,

a nő pedig kb. szex után kezdi szeretni igazán a férfit.

a szex előtti időszakban pedig ravasznak kell lenni, és kb. úgy kell érteni hogy: "nincs szükségem rád, de ha már ittvagy akkor elmehetnénk valahova"

17 évesen meg kicsit hamar jutottál el oda hogy sose leszel boldog :D,

és ne lejjebb rakd a lécet, hanem oda amit teis megtudsz ugrani.


na a sok hegyibeszéd után, ha erőtveszel magadon akkor menni fog.

2016. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Héj ember ne beszélj marhaságokat.

Feladni? Miért? Előtted az élet.

Változhatsz-e? Ilyen világnézettel, hogy nem vok szép meg hogy utálom magam nem, egy csöppet sem.

Nyugi, ezzel nem azt mondom, hogy nincs esélyed, csak ne add fel basszus. És amúgy is, majd találsz magadnak valakit, csak van, mikor várnod kell rá. Én tizenkilenc vagyok, de még nincs senkim, voltak, jól meg is szívtam őket, de túlmentem rajtuk, mert sok más fontosabb dolog van az életben (pl. tanulás, jövő tervezése! stb.).

Bocsi, ha egy kicsit őszinte, személyes választ adtam.

2016. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A te korod körül alkoholista voltam, öngyilkosságot próbáltam megkísérelni. 17 az még nagyon kevés. Egyszer saját magaddal kell jól érezd magad egyedül. Ezt a világon az egyik legnehezebb megcsinálni.

Been there, done that.

Még itt vagyok, élek. És tudd meg, azonkívül, hogy az élet néha kva és nehéz, nagyon szép is tud lenni.

Azzal együtt, hogy még sosem voltam viszontszeretve(30 fele).

17 év az még nagyon kevés. Csak neked tűnik soknak, mert pont annyi vagy.

2016. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a középiskola csak egy ideiglenes dolog, aztán felsőoktatásban vagy jó munkahelyen vagy később külföldre kimenve még virulhatsz
2016. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aki nem szép 17 évesen 10 év múlva általában kivirul.
2016. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak(kis késéssel) na igen igazad van..de nem 27 évesen szeretném az első barátnőmet megszerezni/vele lenni vagy ilyesmi
2016. márc. 9. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Csupa hasznos válaszokat kaptál.

17 évesen korai még ezen aggódni.

Inkább a megoldáson dolgozzál ha így is érzed.

Fejleszd magad mentálisan,fizikálisan egyaránt.

Az edzés amúgy is segít az önbizalmad erősítésében is.

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember!"


F40+

2016. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!