Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam magányosnak...

Miért érzem magam magányosnak illetve magatehetetlennek?

Figyelt kérdés

2 hónapja ért véget egy 8 hónapos kapcsolatom. Depressziós lettem, barátnőm kiszeretett belőlem emiatt. A kapcsolat előtt boldog voltam egyedül, nem voltam magányos, csináltam a napi teendőimet, ismerkedtem, közvetlen voltam, s nem hiányzott egy barátnő mellőlem, csak úgy jött és beleszerettem. A kapcsolat tökéletesnek tűnt, csak kisebb nézeteltéréseink voltak, amit meg tudtunk beszélni. Előjött a depresszióm és vége lett mindennek. A kapcsolat után a mai napig magányosnak és számkivetettnek érzem magam. Hiába próbáltam meg változtatni magamon (elkezdtem futni, edzeni, felkészülök a nyélvizsgára, rengeteget olvasok, letettem a cigit, sok időt töltök haverjaimmal, találtam munkát amit szeretek) , de ezek csak időszakos boldogságot, megnyugvást jelentenek számomra. Továbbra is úgy érzem, mintha be lennék zárva, ki akarna valami törni belőlem. Fejembe vettem, hogy környezetváltásra lenne szükségem, el akarok itthonról költözni. Nem merek nyitni az emberek felé, nem merek csajozni, mintha egy gát lenne bennem, pedig tudom, hogy nincs vesztenivalóm, de nem megyek oda. Hangalatom naponta változik, úgy érzem mintha érzelmi hullámvasúton lennék. Szinte alig eszem valamit, de éhes vagyok. Alvási problémáim is vannak, egyszer 3-4 órákat alszom, máskor pedig 12-13 órát. Néha az agyamat nem tudom kikapcsolni ,mert állandóan kattogok valamin. Gondoltam arra is, hogy pszichiátert felkeresek...


Mit csináljak? Magatehetetlen és magányos vagyok, úgy érzem mintha csak a boldogságot kergetném, de hiába...


2015. nov. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj némi plusz oxigént bevinni. Nem csak a tüdőn keresztül, a táplálékkal is. Rágd meg rendesen az ételt, és kerüld a műkajákat, tartósított cuccokat, nagyüzemi kajákat.

A szalámikban lévő antioxidánsok kivonják az emésztésből az oxigént, ezért az emésztés tökéletlen lesz. olyan anyagok kerülnek a vérbe amiket a szervezet képtelen hasznosítani, ez rontja a vér felvevő és szállítóképességét. Így lép fel az agy bizonyos területein oxigénhiány, ami rontja az információk helyes feldolgozási képességét. Ettől leszünk depisek, idegesek, stb.

2015. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nahát ezek a gondok nekem is így vannak csak nekem mindig is így voltak és én nem tudtam ennyire jól szövegbe foglalni.Én úgy érzem, hogy nekem a környezetváltozás segítene, de nem keresek annyit, hogy albérletet tudjam fizetni, illetve ha ki is tudnám fizetni alig maradna a fizetésemből.
2015. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bandi6891 ***** válasza:
Én sokkal rosszabb helyzetbe voltam de felhoztak egy jobb szintre,most megint járok pszichiáterhez,sajnos még mindig sok a problémám.Amit a második írt igaz lehet,mármint konkrétan amit írt nem tudom valós e,de oda kell figyelned hogy szellőztess otthon,sokat igyál,néha kényeztesd magad.Ha az nap este sz*rul aludtál próbálj meg napközban lefeküdni hanyatt,próbálj lenyugodni kizárni amit csak lehet csukd be a szemeid,én ilyenkor gyakran elalszok és nyugtat is rajtam egy egy ilyen betervezett dolog.Ha fény éri a szemed akkor ne csodálkozz ha rosszul alszol,hogy alszol?Kell hogy szóljon a tévé,vagy a csöndet szereted?Nálam mindig kell hogy halljak valamit.De ezek csak kis változások,a valós lelki problémádon nem fog segíteni.
2015. nov. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bandi6891 ***** válasza:
bocs nem a második,az első.
2015. nov. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!