Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyátalán nem szeretek emberek...

Animebolond1000 kérdése:

Egyátalán nem szeretek emberek között lenni! Kivéve az iskola! Miért van ez? De én egyátalán nem érzem magam magányosnak!

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint hogy érted, hogy emberek között? Tömegben, esetleg buszra várva, vagy már ha kimész az utcára?

Szerintem nincs ezzel különösebb baj, ha suliban vannak barátaid és velük jól megvagy, és azt is írtad hogy nem érzed magadat magányosnak.Ezen ne rágódj,felesleges.

2015. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ! :) Amugy ugy értetem hogy nincs kedvem például elmenni rokonokhoz vagy ha nyaralok apámnál és hozzá jönnek vendégek olyan érzésem van mintha én ott álandoan zavarnék vagy nem lenne ott helyem. Pedig kérdezgetnek probálnak velem.beszélgetni stb..
2015. nov. 19. 06:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja meg álandóan azon töröm magam hogy ne, hogy hibázzak mert akkor talán összeomlik minden amit eddig felépítetem! 14/l
2015. nov. 19. 06:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd megváltozik ez, ha hiszed, ha nem, ez a tinikor:) De azért legyél mindenkivel illedelmes, egy - két kedves kérdést te is tegyél fel másnak (unokáról, tanulásról, munkahelyéről) ha már veled is foglalkoznak... De egyébként nincs veled semmi baj, te ilyen vagy, és kész.
2015. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 20. 02:17
 6/7 László Próféta válasza:

Jómagam több éve élek egyedül, nincs nagy baráti köröm, az emberek többségét (vagyis majdnem az egész emberi "vicces szó": civilizációt) egyszerűen agyhalottnak tekintem, de mindezt leszámítva nem érzem magam magányosnak.

De ha szerzel igaz barátokat, akkor utána nem leszel magányos.

2015. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kujbus válasza:
Ha nem érzed magad magányosnak, az csak azért lehet, mert nem tudsz róla, hogy mégis az vagy. Azért írtál ide. Tény, hogy tini kor, s ez is benne van. A többi válaszodból én arra gondolok, hogy kényszeres gondolkozó vagy. Pont, mint én. Ha önkénytelen képek peregnek a fejedben, elképzelt szituációk játszódnak le, és általában ettől valahol szenved az ember, ez annak a gyanúját veti fel, hogy megérezted az egód. Hogy problémád van vele, ez azért rejt egy jó hírt. Tudsz róla. És az már egy más állapot. ... Meg akarsz felelni, de félsz elengedni azt, amit az elmédben összeállítottál. De az amit összeállítottál, nem Te vagy. Kész anyagból dolgoztál, s dolgozol a mai napig. Intellektuálisan próbálsz megoldani olyan dolgokat, viszonyokat, melyek így nem oldható meg, mert elhitted valahol, valamikor, valakinek, hogy ez a helyes. ... Az egót meg kell szelídíteni. Lehet, hogy ez neked egyedül nem fog menni. Nekem sem megy. ... Én azt tettem, hogy elmentem egy pszichológushoz, terapeutához. Ha megteszed, most még fiatalon fog sikerülni kezdeni vele valamit. Hogy mit? Rajtad múlik. Apád, Anyád szeret téged. Engedd őket, s ne tégy ellenük semmit. ... Légy bátor, s tedd meg! ... Te, Vagy! :)
2015. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!