Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt, hogy egyedül...

Miért érzem azt, hogy egyedül vagyok megint?

Figyelt kérdés
Nem értem, 3 hónapja sikerült, ezt az érzést leküzdenem, akkor se voltam egyedül, szóval csak beképzeltem,(én tényleg azt hittem, hogy egyedül vagyok), viszont most már tudom, hogy nem és még is, ez az érzés megint kerülget.. 18/F

2016. jan. 20. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :'D
2016. jan. 20. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod úgy nehéz segíteni ha nem írod le rendesen a problémát. Fejtsd ki ha tudok szívesen válaszolok segítek. 18/L
2016. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg okkal taszítod a normális embereket. Biztos egy olyan kis ember vagy, aki próbál másokba megkapaszkodni, és ha az embereknek van pofája eldobni maguktól, akkor a sarokban kuporogsz és nyálazva sírsz, miközben a takony folyik az orrodból.

Tehát ízlelgesd az érzést.

2016. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az együttérzés és kedvesség netovábbja. Téged mivel az tesz boldoggá, hogy másokat rektelsz az interneten el tudom kepzelni, hogy milyen sikeres ember lehetsz...
2016. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!