Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az hogy ha megőrülök...

Normális az hogy ha megőrülök a itthonüléstől? Pedig még csak 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és hétvégeken szinte már dili vagyok annyira unatkozom és semmit nem csinálok.


Hétköznap ez kicsit enyhül mert a suliba menet, suliban, suliból hazafele látok embereket,de miután hazaértem a teendőm elvégzése után fekszem is az ágyba és nézem a plafont.


Ez 6 éves korom óta így megy.


Előtte mentünk még játszótérre.



Van hobbim és sportolok is...egyedül.


Annyira felnagyítok minden rosszat a gondolataimban ami miatt egyedül vagyok hogy képes vagyok akár a vonaton állva olyan ideges lenni hogy az ablakot betörném, pedig előtte olvastam és mosolyogtam.


Vagy nyugodt zenehallgatás közben egyszer csak nagyon irígy leszek minden társasági életet élő fiatalra.

Néha fekszem az ágyamban és elkezdek a semmi miatt pánikolni.


Ha a szüleimmel nem beszélgetnék akkor egy nap 0 szót szólnék egy átlagos hétvégén.


Normális ez hogy őrültnek érzem magamat? Szerintem meg kellett volna már szoknom a magányt ennyi idő után... Ezért nem értem ezt az egészet.



Barátaim egyszer sem voltak, barátnőm sem és az osztálytársaimmal sem vagyok jóban.


Nem vagyok agresszív senkivel... Azt még megírom.


Ha bunkók velem vagy a vonaton meglöknek és elejtek valamit akkor nem szólok.


Vagy ha megköszönik a lányok hogy kinyitottam nekik az ajtót akkor sem szólol egy szót sem mert nem tudom mit mondjak.


2016. jan. 24. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem normális viselkedés, kommunikálnod kell
2016. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is. Merre laksz?

16/f

2016. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon értelek, ha zavar a magány akkor barátkozz... ez a megoldás. Attól semmi nem változik hogy ülsz otthon egyedül. Így nem lehet társaságot találni. De azt hittem ez mindenkinek egyértelmű.
2016. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Baratkoznek, de nagy gatlasaim vannak kissebbségi komplexussal vegyítve.
2016. jan. 24. 01:55
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor tudatositsd magadban, hogy ugyanolyan értékű ember vagy mint bárki más
2016. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Niola Bes Xyrta válasza:
Valójában agresszív vagy, csak elfojtod. Az elfojtások aztán magányossá tesznek. Az irigység jó hajtóerő lenne, ha tettekre sarkallna. Az irigy ember egyrészt lusta, másrészt bizonytalan. A kreatív energiáit elfojtja. Te a jóság mögé bújsz. De ez is csak egy maszk a sok közül. Nem VELED nem beszélnek, nem TÉGED nem fogadnak be, hanem te nem beszélsz másokkal és te nem vagy elfogadó másokkal.Keress egy terapeutát...
2016. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!