Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megőrülök már a szorongásomtól...

Megőrülök már a szorongásomtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez egyáltalán az-e. Esténként nagyon magányos vagyok, mégha hajnalban is kelek, nem tudok elaludni, általában hajnalig fent vagyok. Forgolódom, agyalok, Félek. Állandó kimerültséget érzek, mégha épp semmit nem is csináltam, ami megterhelő lenne. Ez az állapot mitől alakulhatott ki és mit tehetnék ellene? Már fél éve tart. Kezd elviselhetetlen lenni. :S
2014. nov. 22. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Oka van, kell hogy legyen. Valami kiváltotta, mi történt fél évvel ezelőtt?

Mitől félsz?

Depressziós lehetsz, de nem vagyok szakember ezt ne vedd készpénznek csak én is átéltem már ilyesmi dolgokat.

2014. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elég magányos voltam mindig is, de jól éreztem magam, nem hiányzott az emberek társasága. Fél éve véget ért a kapcsolatom három év után. De ez már nem fáj, csak amiatt szoktam aggódni, hogy nem fogok ujra párt találni. Az ismerkedésbe is belefáradok, egy idő után elvesztem az érdeklődésemet. Nincs kivel kimozdulnom, hogy új embereket ismerhessek meg. Neten próbálkoztam párkereséssel, de nem sok sikerrel.

Sok dolog aggaszt, mivel a családom sem ért meg. Azt hiszik, hogy lusta vagyok, pedig egyszerűen semmi kedvem/energiám nincs. Szüleimmel élek.

Változtatni kellene, csak nem tudom, hogyan.

2014. nov. 22. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz, mennyi idős vagy?
2014. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben vagyok .Én pánikbeteg lettem , éjjel nem bírok aludni nagyon . Nem tudom hova mehetnék beszélgetni ,társaságba , ahol elfogadnak. Engem pszichológushoz küldtek , mert én is kivagyok merülve. Párommal nem rég lett vége. De nem ez a fő problémám nekem sem. Szerintem próbálj meg beszélgetni normális emberekkel, esetleg fordulj orvoshoz.
2014. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon, kemény igazi szabály a magánéletben. Csak az első lehet igazán jó kapcsolat. Nincs második. Ha valaki igazán szereti a másikat, akkor törés a szakítás, amit nem lehet csak úgy kiheverni.
2014. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, de nehogymár 20 évesen megálljon az életem, ráadásul olyan ember miatt, aki nem is méltó rá, hogy bánkódjak miatta.
2014. nov. 23. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? Biztos van ott valami ismerkedési hely.
2014. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vadkorte81 ***** válasza:
Szia.Nekem is volt ilyen anno.A megoldas a friss levegon vegzett fizikai munka,aktiv hobbi keresese,rendezett etrend....A fizikai munka lefaraszt amitol szinte egybol alszol amint az agyba ersz...mivel kimerultel fizikailag igy alvas kozben sokkal tovabb maradsz NREM fazisban.Az NREM fazis alatt all helyre a szervezet energiaja és ilyenkor szabadulnak fel a novekedesi hormonok.Szoval feketen -feheren a fizikai munka segit majd hogy jol aludjal este,ezaltal ne erezd kimerultnek magad nappal.Az etrendre valo odafiggyeles,no cukor,vitaminok..a szervezeted folyamatosan maxon tartjak,igy energikusabb,magabiztosabb leszel,testileg es pszichikailag fittebb..Az aktiv hobby meg addig is lekot amig unatkoznal..Epits valamit stb..a lenyeg hogy akadalyok ele allitson hogy megvalosithasd onmagad,hogy lefogja a gondolataidat,hogy celja legyen a napodnak,hogy sikerelmenyeid legyenek ami ismet segit a levertsegen es celtalansagon...szoval a lenyeg ha ulsz es hagyod hogy a lustasag eltemessen,akkor el is fog...tegyel azert hogy jobban erezd magad.Nekem segitett.
2014. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Igazából ezért kezdtem el futni járni, hogy le is fáradjak, meg ne lustálkodjak, szabadban legyek, de ennek ellenére sem jobb a helyzet. Illetve jobbnak jobb, de még mindig nem az igazi. :) De ezekszerint ez az állapot is múlandó.
2014. nov. 25. 23:20
 10/10 Vadkorte81 ***** válasza:
Persze...es azzal hogy felismerted na meg probalsz is tenni ellene hamarabb eljon mint gondolnad:)
2014. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!