Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire káros, ha érintés-hiá...

Mennyire káros, ha érintés-hiányom van?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam az érintés/ölelés pozitív hatásairól (pl. [link] Én azonban nemrég kezdtem az egyetemet külföldön, és általában hónapokig nem érek senkihez, szerintetek származhatnak ebből lelki problémáim, levertségem? én egyelőre explicite nem érzem a hiányát (mármint hogy konkrétan ez okozná a problémáimat)
2016. jan. 26. 04:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Származhat, de az eléggé egyértelmű érzés is társul hozzá ha már problémát okoz. Van aki hajlamosabb rá, van aki nem.

De az biztos hogy nem javít ezeken a dolgokon.

De igazából ilyen problémák mellett is könnyen produktív marad az ember általában, olyan hű de nagy gondokat nem okoz.


Az mondjuk igaz, hogy egy rossz napot is fel tud dobni egy ölelés, de a hiánya ennyire drasztikus változást nem szokott okozni.


Tehát nem hiszem hogy olyan hű de nagy problémákat okozna.

Ha nem érzed, akkor valószínűleg nem ez okozza.

2016. jan. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy nagy plüss figurát, és ölelgesd azt. Először lehet, hogy hülyén fogod érezni magad, de hidd el, segíteni fog. :)
2016. jan. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 által említett megoldás tökéletesen működik, tapasztalatból mondom :D
2016. jan. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha teheted akkor menj el néha masszíroztatni (ééés nem feltétlen happy finishes helyen :) ).
2016. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezem én is, hogy a nagy plüss működik, meg hozok magammal még valakit, akiről tudom, hogy neki is! :))


Ha jó a forma, baromi kényelmes is aludni vele, csak ajánlani tudom!

2016. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a masszázsra nincs pénzem, de egy plusst beszerzek, ha legközelebb rám tör a depresszio, köszönöm a tippet
2016. jan. 26. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki lehetett puskázni a hivatalos vizsgajegyzet vagy miből :D Oktatási segédlet.

Meg ugye a feladatokat is meg lehetett szerezni, annyi hogy más számok voltak.

Még talán lesz egy vizsga, nincs minden veszve :D

2016. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!