Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Alapítunk egy forever alone...

Alapítunk egy forever alone bandát?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy Valentin napig összecsődíthetnénk egy bandát és csinálhatnánk valamit együtt aznap:Kezdhetnénk egy önsajnálati sütizabálással a napot,azután a kalóriákat égetve csuzlival koslatnánk emberek után akik szívecskés lufit visznek magukkal,majd újabb sütizabálás következne,de azt már ti fizetnétek nekem,majd beülnénk kocsmázni vagy inkább valami házibuli lehetne,és ha vadul a buli akkor üvegezhetünk szénsavmentes víz társaságában. Várom a programajánlókat.. Nos? Valaki? 22/L (:DDDD)

#kétségbeesés #eznemisvicces
2016. jan. 26. 23:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Beca,gondolom sehányan mert a legtöbben nem mernék ezt bevállalni,hogy random emberek random helyen összefussanak,pedig elég menő lenne:D a végén még zenekarrá is válhatnánk:O :ddd
2016. jan. 26. 23:22
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Hát, csak elméletben?
2016. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Helyszín?
2016. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A helyszín:Seholország
2016. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ohh

Én a lelkemet fogom ápolgatni, úgy érzem. Másfél hete szakítottunk barátommal, akit sajnálatos módon még mindig szeretek, együtt terveztük tölteni a Valentin-napot, ráadásul a szülinapja is pont aznap lesz, hogy mindenképpen eszembe jusson... Ahj :(

De amúgy benne vagyok :D

2016. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%
Szar ötlet, mert akkor már nem lennénk egyedül.
2016. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha már bandázok, alaposan megválogatom a tagokat. Azonban itt senkit sem ismerek.

De ha bandát alapítanék, akkor olyanokból állna, akiket pont nem érdekel az egész valentin napi felhajtás, mert minden nap egyenlő nekik, lehetőségekkel a szórakozásra. :D

2016. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Csak akkor vállalom be ha két vízfröccs között bekapcsoljuk a MezzoTV-t, ha nagyon kezd elszaladni a ló akkor jöhet a bubisvíz :D
2016. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%

Én egy kicsit máshogy képzelem el, én nem annyira sajnálom ilyenkor hogy egyedül vagyok, szerintem nagyon gáz akik ezt a napot így felfújják, aztàn a többi napon meg alig lepik meg a párjukat.

Elmennék reggelizni valahova, ahol a közelbe van egy virágbolt, és röhögnék a srácokon akik pánikszerűen szaladnak virágot venni.

Majd beülnék moziba egyedül! Aztán a film után sétálgatnék egy kicsit, duna parton, várban esetleg, vennék egy kàvét, elmennék könyvtàrba olvasni egy nagyon jó könyvet, majd néznék naplementét, hazajönnék és tovább olvasnék, megnéznék egy sorozatot.

Jóval boldogabb nap lenne így egyedül is mint a sok ál párnak.

2016. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Énis jönnék ha van még jegy. Félek a lányoktól, nem tudok beszélgetést se kezdeményezni, és gáz is vagyok. De a mutertó tok hozni sütit ha ke, Udv Gézu
2016. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!