Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beleavatkozhatok-e ezek...

Beleavatkozhatok-e ezek tudatában?

Figyelt kérdés
Ma volt itt egy nagyon jó barátom és mióta szakított vele a barátnője azóta vannak pszichés problémái. Volt pszichiáternél és pszichológusnál is, Xanaxot szedett de abbahagyta a pszichológus pedig gyógyulttá nyilvánította pedig nagyon nincs így! Ma elmondta, hogy tegnap már búcsúlevelet is írt és zacskóval a fején aludt el. Teljesen passzív próbáltam vicces videókat keresni, kibeszélni vele most az utóbbinál sikerült elérnem azt, hogy az exét törölje facebookon és ne lesse folyamat adatlapját és végre láttam rajta, hogy nem csak elveszett de egy kicsit eljutott a dühig is. Viszont nem vagyok róla teljesen meggyőződve, hogy az öngyilkossággal kapcsolatos dolgokat elfelejtette. Teljesen roncs lett és ráadásul a csaj folyamat érdeklődik a közös haverokon keresztül, hogy mi van vele. Gondoltam rá, hogy a közös haverjaiknak írok, hogy ne is említsék a lányt, mert folyamat reményt kelt a barátomban, hogy még érdeklődik iránta és aztán meg vissza zuhan a szakadékba és ezért nagyon pipa vagyok a csajra, mert folyamat bizonytalankodik a szakításukkal kapcsolatban de ezt már nem bírja tovább barátom látom, hogy egyre mélyebbre kerül. Az csoda, hogy nekem megnyílt de ez is több órába telt. Tudom, hogy csak nekem mondja el ezeket és senki más nem tudja ezt ennyire részletesen és éppen ezért érzem úgy, hogyha nem is tudatosan de segítséget kér tőlem. Ugyan külön él az anyukájától de gondoltam ha szemét vagyok ha nem elmondom a legfontosabbakat, hogy ő is tudja mi zajlik le a fiában.

2016. jan. 28. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az anyjának ehhez semmi köze, megtetted amit tudtál, innentől neki kell a gödörből kimásznia. Akkor már többet érne a csajjal beszélned, hogy kopjon le és ne szórakozzon a barátoddal, mert padlóra küldte.
2016. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De,mert jó kapcsolatot ápolnak és aggódik érte, mert tudja, hogy valami nincs rendben vele...

Mindegy alszom rá egyet.

2016. jan. 28. 23:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok mindentől függ h jó ötlet -e szólni az anyukájának. Ha jó a kapcsolatuk, segíthet. De minél előbb másik szakemberre van szüksége. Itt nem a szakítás a probléma, hanem az h így reagál.
2016. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs túl sok pénze, mert nem rég önállósodott és albérletben van. A TB-sek között meg nincs túl sok lehetőség.
2016. jan. 29. 00:11
 5/13 anonim ***** válasza:

"Beleavatkozhatok-e ezek tudatában?"

Ez ugye nem komoly kérdés.

Helyesen így hangzana.

"Kimaradhatok-e ezek tudatában?"

Ha megadod elérhetőségét, kigyógyítom gyógyszerek és mérgek nélkül. Amelyik pszichológus xanaxot ad...., annak csak papír van zsebébe de nem pszichológus. Írj ha kell segítség.

2016. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszöntem de a kedves kezdése után az önreklámmal nem foglalkoznék.
2016. jan. 29. 00:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik pszichológus sem ad xanaxot, maximum pszichiáter. Hihetetlen, mennyi elmebeteg van, aki magának ad diplomát, és még reklámozza is.
2016. jan. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen kis megrázkódtatástól öngy*lko*sággal kísérletezik, gyenge ember, és a gyengéknek nem sok kilátásuk van ebben a világban, persze az emberi lények a "magas" intelligenciájukkal képesek pszichés öngyógyításra, és mások általira is de annyira sok önsajnáltató van, hogy már meg sem lehet különböztetni a valódi tettlegességre való hajlamú emberektől őket, szomszéd ezért hagyta ott a szakmát, megunta az embereket, és külföldre ment.


Én hagynám, ha magától nem válik el a gondolattól, a föld népessége közel 7,4 milliárd, ebből a teljes magyar lélekszám 14,1 millió körül van, majd csak találsz más havert aki nem ennyire unalmas és önző, ha egy nő ennyi kétséget tud kelteni benne és talpra sem tud állni, nagyon lehet sajnálni.........

2016. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem kár lenne bárkit is cserben hagyni azért, mert önbizalomhiány miatt túlzottan ragaszkodik az emberi kapcsolataihoz és azért, mert ez esetleg ilyen súlyosabb formát ölt benne egy szakítás után. Abban egyetértek, hogy az idegrendszere gyenge és ez nem szerencsés de inkább leszek egy ilyen srác barátnője, mint egy olyané, aki úgy véli, hogy a gyengéknek pusztulniuk kéne, mert úgysincs esélye az életben. Eltud boldogulni minden mással csak az érzéseivel nem de nem fogok neki hátat fordítani a kedvező demográfiai adatok miatt...
2016. jan. 29. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:

8 -as vagyok szóval, Te lány vagy, ezer dolgot fel tudnék sorolni, gondolkozz.....( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ha engem akár egy lány akart volna megvigasztalni, lehetett volna csúnya is, ha törődött volna az érzéseimmel, nekem nagyobb megrázkódtatás volt a szüleim halála 17 éves koromban, most 20 vagyok, próbáltam nyitni az emberek felé, de én nem lettem öngyilkos, meg sem próbáltam az lenni, majd 30 évesen, addigra teljesen kitanulom magamat, utazok és kész, nem az, hogy egy csaj elhagy aztán magamba zuhanok, az életben annyi jó dolog van ismertesd meg vele, új tájak, új körülmények, új szokások, szakítsd ki a hétköznapjaiból, bár nem is értem miért próbálok meg segíteni, a legjobb lenne ha ráhajtanál, vagy mit tudom én, a gyenge embereket mindig annyian veszik körül mindenki segíteni akar nekik, ha meg ők maguk vannak szarban nem a gyengék majd meglátják mit kapnak segítségül........ annyi ilyennek voltam már tanúja.

2016. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!