Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beleavatkozhatok-e ezek...

Beleavatkozhatok-e ezek tudatában?

Figyelt kérdés
Ma volt itt egy nagyon jó barátom és mióta szakított vele a barátnője azóta vannak pszichés problémái. Volt pszichiáternél és pszichológusnál is, Xanaxot szedett de abbahagyta a pszichológus pedig gyógyulttá nyilvánította pedig nagyon nincs így! Ma elmondta, hogy tegnap már búcsúlevelet is írt és zacskóval a fején aludt el. Teljesen passzív próbáltam vicces videókat keresni, kibeszélni vele most az utóbbinál sikerült elérnem azt, hogy az exét törölje facebookon és ne lesse folyamat adatlapját és végre láttam rajta, hogy nem csak elveszett de egy kicsit eljutott a dühig is. Viszont nem vagyok róla teljesen meggyőződve, hogy az öngyilkossággal kapcsolatos dolgokat elfelejtette. Teljesen roncs lett és ráadásul a csaj folyamat érdeklődik a közös haverokon keresztül, hogy mi van vele. Gondoltam rá, hogy a közös haverjaiknak írok, hogy ne is említsék a lányt, mert folyamat reményt kelt a barátomban, hogy még érdeklődik iránta és aztán meg vissza zuhan a szakadékba és ezért nagyon pipa vagyok a csajra, mert folyamat bizonytalankodik a szakításukkal kapcsolatban de ezt már nem bírja tovább barátom látom, hogy egyre mélyebbre kerül. Az csoda, hogy nekem megnyílt de ez is több órába telt. Tudom, hogy csak nekem mondja el ezeket és senki más nem tudja ezt ennyire részletesen és éppen ezért érzem úgy, hogyha nem is tudatosan de segítséget kér tőlem. Ugyan külön él az anyukájától de gondoltam ha szemét vagyok ha nem elmondom a legfontosabbakat, hogy ő is tudja mi zajlik le a fiában.

2016. jan. 28. 23:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Dehogy hajtok én rá. Van párom már jó ideje és teljesen megvagyok a kapcsolatunkkal elégdve. Őt régebb óta ismerem,mint páromat és igen, abban igazad van, hogy cserben hagynak, mert ő is megtette már és van, hogy sok belőle és én is úgy érzem már, hogy a padlás tele van vele, hogy szinte mindennap megjelenik szó nélkül és órákig nézegethetem a bús képét és hallgathatom a rinyálását de ez ezzel jár, mert a barátja vagyok és az is maradok semmi több és nem is kevesebb.
2016. febr. 1. 13:06
 12/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy 20 évesen (én is a te korosztályodhoz tartozom) te még nagyjából semminek nem lehettél a tanúja,úgyhogy nem tudom mit próbálkozol okoskodni tényleg. Sajnálom a szüleidet de ettől nem kellene egy megkeseredett, okoskodó tuskónak lenni és olyanokat írni, hogy nem kár érte. Ha figyelmesebb lettél volna annyit már tudnál, hogy minden emberi kapcsolat más és más kezdetű, lefolyású és kimenetelű.
2016. febr. 1. 13:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Ömm. Hát nem tudom te hogy vagy vele, de én halni hagynám.
2016. ápr. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!