Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet olyan, h valakiből...

Lehet olyan, h valakiből elfogy a szeretet?

Figyelt kérdés
Úgyérzem már nem tudok lelkesedni semmiért sem, nem tudok kedves lenni az emberekhez. Elfogyott belőlem a szeretet.
2016. jan. 29. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül.Ilyen emberekkel van tele a világ.
2016. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vajon miért, sosem gondolkoztatok rajta?
2016. jan. 29. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így megy... törvényszerű, csak sokan leplezik, vajon azt gondolod, hogy régen ez máshogy volt? Mint minden ami körülöttünk van csak illúzió, ahogy a szeretet is, egyszer mindennek vége, az életem könnyebb érzelmek nélkül legalábbis egy szintig, a másik pillanatokban csak arra várok, hogy mikor halok már meg, annyira szürke ez a világ. Ugyan, hangzik sokszor el a mondat, hogy szórakozz és élvezd az életet, de képtelen vagyok már rá, hiszen ha szórakozok is az nem tök mindegy, mert miután meghalok, kit érdekel, az agyam lebomlásával együtt az emlékek is és vele együtt minden ami hozzám tartozott a semmivé válik, annyira hasztalan.
2016. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ezt pontosan megmondani, viszont nálam pont a fordítottja van én túl sok szeretetet vagyok képes adni és nekem viszont nagyon hiányzik.


Nekem csak az állatkáim azok, akik szeretetet adnak hogy érezzem, van értelme még az életnek...és ez pont elég is hogy én is merítsek belőlük és tudjak adni.


Nincs állatkád? Lehet előtörne ezáltal belőled hogy adhass te is szeretetet.

2016. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdesz belefásulni az életedbe, törj ki belőle, amíg lehet!

Ismerj meg új embereket, találj egy új hobbit, próbálj utazni/kirándulni, sportolj, töltődj fel energiával! Olyan nincs, hogy semmiért sem tudsz lelkesedni és senki nem vált ki belőled szeretetet, csak ha ráunsz a régi, megszokott dolgokra, és nem ér új inger, akkor érzed így.

Vagy jelentkezz valahová önkéntesnek, hogy segíts más embereken, az is rengeteget dobhat a lelki világodon, segíthet, hogy értékesebbnek érezd magad és újra szeretetet találj magadban. :)

2016. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*

Vaagy, ha az emberekhez tényleg nem tudsz kedves lenni most, akkor önkénteskedj állatmenhelyen! Nincsen az a magányos ember, akiből egy kóbor kutyus ne váltana ki szeretetet.

2016. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!