Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valami amitől úgy segít,...

Van valami amitől úgy segít, hogy ne öld meg magad?

Figyelt kérdés
Mindennek vége ami számított vagy fontos volt. Már nincs más csak a létfenntartás. A színeket kitörölték a világomból és még a fekete és a fehér sem maradt.

2015. nov. 28. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bővebben???
2015. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért ez a nagy dráma? A problémákkal meg kell küzdeni, nem az első problémánál elhasalni.
2015. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az emberek akik eddig melletted álltak elfordulnak tőled, a szeretteid nem szeretnek viszont. A céljaid egyik napról a másikra váltak elérhetetlenné. A lehetetlen az egyetlen megoldás minden problémára. Minden cselekvés elnémul olyanok mint a visszhang a hang után.
2015. nov. 28. 19:58
 4/16 anonim ***** válasza:
van rosszabb is :D
2015. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok. Mindig lehet a bajt tetézni. Viszont mi a megoldás. Miért ne vess véget az egésznek egyetlen mozdulattal?
2015. nov. 28. 20:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert akár mennyire fájdalmas és kínzó az élet harcolni kell. Harcolni az összes fájdalom bánat ellen. El kell hinni hogy egyszer még jobb lesz! A halál nem megoldás semmire és meg fájdalmat is okoz. Szerintem az öngyilkosság önzőség és az az utolsó segélykiáltás, ha túl éled ha meghalsz akkor sem lessz jobb. Egyszer mikor minden a helyére áll és valóban boldog leszel, akkor tudni fogod hogy miért kellett most tovább élned. Aki egyszer igazán szenvedett csak az lehet igazán boldog! Élj tovább és lásd a remény apró fényét. A világ szörnyű, borzalmas, de te még szebbé teheted más emberek számára. Segíthetsz rajtuk, hogy ne érezzék azt a fájdalmat amit te éreztél. És amikor rájössz hogy jó hogy nem tetted meg azt az egy mozdulatot segíthetsz másokon hogy ők se tegyék meg. Ez mind egy egy apró öröm lesz számodra. Érdemes élni, ha éppen nem is látjuk értelmét! Légy erős, stay strong! Fontos az életed!!
2015. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2 éve én is így voltam vele. Aztán sikerül felülkerekedni rajta, széthullott a család, egészségem is megrogyott, suli se volt rendben, iskola mellet dolgozni jártam egy gyárba, ahol folyamatosan basztattak, barátaim akik voltak, velük összevesztem, volt egy csaj akivel úgy tűnt, hogy alakul valami, aztán nem lett belőle semmi, ez még egy lökés volt padlóra kerültem. Meg akartam ölni magam. De ez a szám sokat segített, túl vészelni ezt az időszakot. :) https://www.youtube.com/watch?v=f4nB8Pg-u24
2015. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2015. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6-osnak A sötét mindent felemészt. Másokon segíteni képtelen vagyok, többet árt amit teszek mint használ. Munkám nincs. A zene számomra csak zaj. Mindenkinek csalódást okoztam akinek csak lehetett. A bizalmat sem érdemlem már meg emiatt így hogy már lemondtak rólam. Nincs fény ami megmutatná a kiutat. És nem, az öngyilkosságnak számtalan módja van és egyezek veled, hogy van önző módja is, viszont én nem azt választottam. Az inkább önfeláldozó, mintsem önző. Az egészségemnek hála kiváló donor vagyok. Nem dohányzom, nem iszom, nincsenek káros szenvedélyeim és fiatal vagyok. Képtelen vagyok szociális kapcsolatot kialakítani bárkivel. Minden ember akivel beszélek az kizárólag azért társalog velem mert udvarias és fenn kell tartania a kedvesség látszatát. Vagy kényszerből, mert egy lehetetlen helyzetben pont mellém sodorta őt a sors és nekem pedig ismerkedni támadt kedvem. De amint fent szeretném vele tartani a kapcsolatot az első adandó alkalommal hátat fordít és elsétál... Minden erőmmel azon voltam, hogy a dolgok megváltozzanak. Már két éve megy ez így ha nem több. Nincs miért és nincs kiért éljek.
2015. nov. 28. 21:08
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem sokszor ad az erőt, hogy addig nem adom fel, amíg el nem mondhatom, hogy megtettem minden tőlem telhetőt és akkor sem megy.


valahogy ezt a ondatot soha nem sikerül kimondani, soha nem érzem azt, hogy én mindent megtettem...

2015. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!