Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, hogy nem az életeme...

Úgy érzem, hogy nem az életemet élem?

Figyelt kérdés
Évek óta semmi jó nem történik. Senki nem ért meg, még a családtagjaim sem. Izgalomra, élményekre vágyom. Szerelemre, de nem jön. Nem kellek senkinek. Pedig próbálkoztam. Nagyon akarom. Élni akarok! De csak munka van, tanulás és az, hogy az emberek keresztül néznek rajtam. Megfigyeltem, hogy minden untat. Főleg a tanulás. Ingerszegénynek élem meg az életem. Miközben azt is tudom, hogy érdekelnie kellene a családtagjaim problémái is, de azok iránt közömbös vagyok. Már bűntudtaom sincs emiatt. Mi van velem?

2015. nov. 9. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Depresszió? :O
2015. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szükséged van valakire, aki kizökkent ebből az ingerszegény környezetből.
2015. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám.:(Mostanában sajnos én is ezt érzem.
2015. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változtass :) Ha valami érdekel, kezdj bele
2015. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem érdekel semmi... semmi nem köt le
2015. nov. 14. 18:41
 6/6 anonim válasza:
Szerintem szorakoznod kell, olyan helyekre kimozdulni ahol több ember van. 😊 továbbá filmezz. Sok olyan film van ami hasznodra válhat.
2015. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!