Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Netes társkeresőn volt mostaná...

Netes társkeresőn volt mostanában sikere valakinek?

Figyelt kérdés

Én szeretném,de nem jön össze próbálkozom,de nem sok lány jöhet szóba ilyen oldalról azok egy része ki sem jön az oldalra vagy nem írnak vissza esetleg elkezdünk levelezni,de vége szakad.

Több oldalon voltam már,de semmi sem.


2016. jan. 30. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Ritka ha ezekből jó sül ki, az ilyen oldalakon nagyrészt olyanok vannak, akiknek okuk van arra, hogy ott kelljen társat keresniük, már bocs ha ezzel valakit megbántok. valószínűleg van valami defekt, ami csak akkor derül ki ha közel kerültök, ha egyáltalán eljuttok addig.

Ne erőltesd szerintem, eleve sokszor van olyan, hogy amit letudsz írni személyesen máshogy jön le és tök kínos lesz, ha amúgy kijöttök személyesen meg nulla az egész...

2016. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazad van válaszoló,de szerintem mindenhol,nem csak társkeresőn sok a defektes ember csak attól függ,hogy ki mennyire defektes és miben.

Hol gondoltál még ismerkedésre ha nem a speciális oldalakon?

Mondjuk én a 3 barátnőmből 2őt nem ilyen helyen ismertem meg. De egyet igen,viszont az az oldal már nem létezik.

Ha nem lenne internet akkor 1 barátnőm sem lett volna.

Élőben szerintem nem lehet olyan rövid időn belül megismerni másokat mint neten így könnyebb az esélye a "rossz fogásoknak" amiből sajnos van elég. :(

2016. jan. 31. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül defekt

Van aki zárkozott nem megy annyira bulizgatni

vagy van gyerekei és 1 kis szabadidejében csak ott tud ismerkedni Mi 3 éve vagyunk boldog párkapcsolatban ,énis majdnem feladtam ,már annyi mindenkivel irtam aztsem tudtam már mikor kineek mit irtam beletébojultam a sok hülyétől aki ostromolt ,épp 1 napon eldöntöttem hogy oké itt vége kitörlöm magam elég volt ...,na utoljára még az utcsó üzit megnézem ..és váratlanul mikor már nem görcsösen kerestem ...váratlanul párom felbukkant és 3. éve boldogok vagyunk :) pedig 150 km re voltunk egymástól megoldottuk összeköltöztünk van már gyerköcünk is :)

A lényeg hogy ne görcsöljünk rá és másfél évig ha haza értem ledobtam a táskám és lestem az üziket hogy mikor jön a sors döntő pillanat teljesen rá voltam feszülve ,mondjuk 10 en éves rossz párkapcsból menekültem el gyerekekkel és vágytam 1 normális emberre....

Mikor rájöttem hogy a párkapcsolaton kívül annyi gyönyörű dolog van egészségünk családunk a napsütés stb és majd jön mikör jönnie kell és megnyugodtam ...akkor jött párom :)

2016. jan. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Az a bajod hogy élőben egy rakás szerencsétlenség vagy! Szedd már össze magad!

De persze hagyd hogy hitegessen az utolsó, akinek rohadtul mindegy volt csak becsúszott neki onnan valaki... Nagyon nem normális a sztori...

2016. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sikernek is nevezhetjük, hogy 45 napos kiemelésem alatt 1 ember nem nézte meg a profilomat, pedig a keresőkben több 10000x megjelent.


Ezek után, biztos, hogy nem fogok előfizetni egyik társkeresőre sem! Inkább veszek azon a pénzen egy lottót, vagy kimegyek az udvarra és elégetem... többet érek eme utolsó 2 lehetőséggel.

2016. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt 3 örömlány, 4 MILF.

Csak akarni kell kérdező, vesd be a strici-tudásod.

2016. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én KOMOLY kapcsolatot keresek. Persze,hogy ha szexre kellene csak valaki már rég találtam volna.
2016. jan. 31. 11:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki,,,,minden pasas görény,,én csak szivatni járok fel a csajokat(netre,,társkeresőkre)
2016. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 19:00


Ha minden pasas görény akkor gondolom ez forditva is igaz a lányokra..

2016. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 16:02


jó a szöveged,feldobtad a napomat :)

2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!