Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam...

Nagyon egyedül érzem magam mostanában. Mit tegyek ha egyedül maradtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy sokak számára ismerős témával kapcsolatban írok. Teljesen úgy érzem,hogy nincsenek barátaim és egyedül maradtam.

Nem tudom pontosan mikor kezdett így elromlani a helyzet. Tavaly ilyenkor még rendben mentek a dolgok. Voltak barátaim, majd barátom is. Biztos többen is úgy gondoljátok, hogy elhanyagoltam a barátaim,de én tényleg igyekeztem! Nem éreztem úgy,hogy le ráznám őket. Aztán történt egy incidens, hogy kiderult,hogy az egyik barátnőm még azzal a sráccal smárolt régen és azzal akart összejönni aki nekem tetszett. Jó tudom ez a múlt. Csak nem tőle tudtam meg.. Így a kapcsolatunk megmaradt azon a szinten,hogy eltudunk beszélgetni,de kettesben nem találkozunk. A másik barátnőm meg egyszerűen, nem is tudom. Mintha egy nagy távolság lenne köztünk. Valami nem a régi. (pedig a padtarsam) Nem kéri ki a véleményem, nem beszélünk annyit már az interneten. Pedig én amikor van valami folyton keresem. De ő már azt se mondja el,ha éppen írogat egy fiúval vagy hasonló.

Mostanában ők ketten nagyon jóba lettek, én meg egyszerűen kiszorultam. Pedig én tényleg igyekeztem, egészen máig. Egyszerűen elfáradtam.

A barátommal jól megvagyunk, nagyon aranyos tényleg, mindig mondja,hogy itt van nekem. De valahol az embernek szüksége van barátokra. Tény,hogy nem vagy az a rémesen közvetlen és beszédes,de azért eltudok emberekkel beszélgetni.

Az a fő probléma,hogy ez már nem az első alkalom,hogy kiszorultam egy társaságból. :(


17/L (Sajnálom az esetleges helyesírási hibákat, nem vagyok a toppon ma:(


Tudom,hogy az ilyen jellegű dolgok valószínűleg a kamaszkor velejárói, de nagyon rossz érzés:(

Ha valakinek van kedve beszélgetni, az kérem írjon:)!



#barát #egyedül ##kiszorulva
2016. jan. 31. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs a sulidban egy pszichológus, akitől tanácsot tudnál kérni?
2016. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs :(
2016. jan. 31. 23:22
 3/7 anonim válasza:
Lehet furcsán hangzik, de én ezt elolvasva még így is tudlak irigyelni, hogy egyáltalán van párkapcsolatod (a barátod), mert nekem a hihetetlen nagy gátlásosságom miatt még ez sosem adatott meg, hogy barátnőm lehessen, idegenekkel élőben katasztrofális a kommunikációm. Az a szerencsém, hogy azért barátaim vannak, kevesen, de ők legalább jók. Csak nekem meg a másik dolog hiányozna, de nagyon. 22/F
2016. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

22/F :)

Megértelek. A te helyzeted is nehéz lehet.

Remélem találsz magadnak valakit!

2016. jan. 31. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te abba a társaságba teljesen beleillettél?
2016. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen én tényleg úgy éreztem mert tényleg jóba voltunk.
2016. febr. 1. 14:34
 7/7 anonim válasza:
A barátod mennyire segít neked ezzel kapcsolatban. Nem lehet, hogy miatta is érzed magad egyedül?
2016. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!