Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mar tobb mint egy hete folyton...

Mar tobb mint egy hete folyton rossz a kedvem, ingerlekeny vagyok, stresszelek. Mit tegyek ez ellen? (Lent)

Figyelt kérdés
Sok dolog lenne aminek orulhetnek es orulok is, de hamar elmulik az erzes es nagyon maganyosnak erzem magam. Mostanaban mar egy szoval is fel tudnak idegesiteni es olyankor nagyon ki tudok akadni. Sok baratom van, de ugy erzem szinte mindenkitol eltavolodtam es par baratom nagyon hianyzik, de nem tudok mit tenni. Probaltma mar mindent, hogy jobb legyen a kedvem, a boldog emlekeimet egy uvegben gyujtom, csokit eszek, mosolygok, sorozatot nezek, olvasok, beszelgetek, sportolok de amint befejeztem rogton nagyon levert leszek es ez borzalmas erzes. Nincs mar kedvem semmihez, suliba sincs kedvem menni, pedig eddig szerettem a barataim miatt. Eddig folyton boldog voltam, sokszor indokolatlanul is, mindenki vidamnak ismer, de most minden megvaltozott... koszi, ha elolvastad es ha tudsz segiteni!

2016. febr. 2. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés...na nem teljesen ilyen vagyok, de a magány, ami nálam is tönkre tesz mindent....semmiben nem lelem örömöm, egy rossz szóra pattanok.

Nehezen bírom. A kiút pedig az lenne, ha találnék egy olyan személyt, aki megszüntetné a magányomat :)

2016. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos...


Ha már nagykorú vagy dugjál egy jót, ha még kiskorú akkor kamaszodsz, elmúlik. :D

2016. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ez van velem is reggel nincs kedvem suliba menni legszivesebben itthon maradnek es egesz nap filmet neznek viszont mikor a suliban vagyok akkor tok jo,en is sportolok bar egy kicsit rendszertelenul,mindenem meg van,csaladom,barataim,szep haz,jo anyagi korulmenyek tehat egyszeruen minden amit kivanhatnek de ugy erzem ures vagyok belul.valamikor csak ugy ram jon a siras.vagy peldaul en is kis gondlogokon ugy felhuzom magam h csak na pedig nem kene.multkor azon akadtam ki h tesommal filmezni akartunk es mondott egy filmet de en mast akartam nezni es o meg nem akarta es duh rohamot kaptam egyszeruen miutan tesom mondta h nezzuk azt amit en mondtam nem ertettem miert vagtam le ekkora hisztit egy ilyen pici dolog miatt.nagyon szar erzes tudom de remelem kinovom vagy valami vegulis pubertas korba vagyok vagy mi:D15/L
2016. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!