Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez a magány, egyedüllét,...

Ez a magány, egyedüllét, szeretethiány jele lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Minap meghallgattam több Birdy live-ot, nagyon megtetszett a hangja, stílusa. Belemeredtem a semmibe hallgatás közben(föleg ennél https://www.youtube.com/watch?v=p856dtR4mms) És elkezdtem képzelődni, halucinálni, hogy Birdy-vel jó barátok vagyunk meg hasonlók. Egyszercsak olyan hírt kaptam hogy Birdy meghalt, és hogy levezessem a feszültséget elementem futni, és közben találkoztam egy barátommal és testvérével aki lány, akiknek elmondtam mi történt. És egy dolog történt megöleltek. Pedig a testvérével nem is ápolok semmiylen viszonyt, még beszélgetni sem bestélgettem vele sokat. Törödést éreztem, és egyben fájdalmat is. Mindezt ébrenlétem teljes tudatában képzeltem. Utána a valóságban is teljesen szomorú voltam, és ugy éreztem nincs értelme az életemnek. Ez mitől lehet?

2016. febr. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok! Én mindig arról álmodozom, mikor ébren vagyok, hogy lány nemű barátaim megölelem, elmegyünk valahova, együtt vagyunk. Ez azóta van, amióta kiköltöztünk Ausztriába és egyedül vagyok. Úgyhogy igen, nálad is ez dominál, mármint a magány. De te tudsz ellene tenni. Tegyél!! Elhiszem, hogy nehéz, de te tudsz!! Próbáld meg, neked van esélyed!! Ne így akard leélni az életed!! Rendben? Persze. Helyes! Hidd el, kell ez! Sok sikert és kitartást!
2016. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Inkább szretethiány könnyen gyógyítható, ha sokat vagy szertő családod melett
2016. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi a bíztatást. Én próbálok de nem nagyon megy. :/

#2 Sajnos szüleim nagyon elfoglaltak, majdnem soha nicnsenek itthon, vagy ha itthon vannak ügyeket intéznek, és hasonló dolgokat. :/ Vannak testvéreim, jófejek, de nem annyira szeretet szinten hanem baráti szinten.

2016. febr. 6. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdesz el csinálni valami programot, ahol találkozol másokkal? Mondjuk sport, vagy (számítógépes)játék. Vagy esetleg próbálj meg beszerezni egy kisállatot, mondjuk halat vagy teknőst és gondoskodni róla, az is tud sokat segíteni. Nameg ne gondolj ilyenekre, nem tesz jót.
2016. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!