Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki amolyan szabad gondolkodó, egyfajta "kívülálló"?

Figyelt kérdés
Mivel foglalkoztok, mivel telnek mindennapjaitok?

2016. febr. 7. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Fejtsd már ki légyszi ezt részletesebben.
2016. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Olyan emberekre ill. a véleményükre lennék kíváncsi, akik szívesen töltik egyedül mindennapjaikat, képesek mélyebben elmélkedni dolgokról, és (néha radikálisan) más véleménye volna arról, hogy a dolgok hogyan lehetnének jobbak, hogyan javíthatnánk rajtuk.

Ja és kort és nemet is írjatok légyszi!

2016. febr. 7. 18:54
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Azt hiszem, elmondhatom magamról hogy ilyen volnék...40/N..

De attól még élem az életem, mint a legtöbben.Sajnos semmi extrára nem kell gondolni, dolgozom, pihenek, elmélkedek.

2016. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Van.
2016. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

✌ 25F


Nem túl izgi az életem. 😵

2016. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Illik rám a leírás, bár a lelki betegségeim is hozzájárulnak a "kívülállóságomhoz".

Az viszont tény, hogy rosszul vagyok társaságban, ezért számomra szinte nem létezik a külvilág.

2016. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Shai-Hulud ***** válasza:
69%
Én például egész nap szabadgondolkodom.... :D
2016. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

40/N az örök outsider vagyok, teli gondolatokkal, filozofálok, olvasok. Liberális eszméket valló filantróp vagyok, idealista. Parapszichológus végzettségem van, érdekel minden, ami lélek.

Szeretem tágítani a tudatom, a határaim.

A mindennapjaim egy kis emberpalánta gondozásával telnek, igyekszem egyszerűen csak jó emberré nevelni.

A férjem ugyanilyen, csak ő mizantróp.

2016. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Én 27 lány. Egy grafológus egyszer elemezte az írásom, és azt mondta, hogy agresszívan beleásom magam az emberek intim dolgaiba, vagy ilyesmi, mar nem tudom pontosan, hogy mit mondott. Tény, gyakran tanulmanyozom öntudatlanul az embereket és alakítok ki róluk véleményt, megfigyelem őket, következtetek, hogy mit, miért tesznek, milyenek, mért válhattak olyanná, amilyenek.
2016. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és ritkan fogadom el mas véleményét, mégis megkérdem az emberektől, hogy egy adott dologról mit gondolnak?
2016. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!