Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis mi bajom van?

Mégis mi bajom van?

Figyelt kérdés

Nem tudnám pontosan leírni amit érzek,de néha komolyan megijedek magamtól. Először is attól tartok van egy kis mazochista hajlamom. Nem csak testileg szeretek magamban kárt tenni-egyenlőre apró károkat,nem akarom hogy elfajuljon-hanem lelkileg is élvezem ha fáj. Vagyis egyszerre rohadt szarul vagyok másrészt mégis örülök ha megbántanak.

A másik pedig ez a rohadt magány. Nem mindig jön elő csak néha és ilyenkor azt érzem,hogy rossz helyen vagyok. Nem hiszek az előző életben és szeretem a családomat mégis néha nem érzem magamat itthon. Már-már betegesen vonz az 1900-as évek eleje,a kastélyok és a régebbi kultúra. Mintha az lenne az én világom. Ez lehet csak valami hülyeség mert rengeteg ezekben a korokban játszódó filmet nézek,de attól komolyan félek hogy nagyobb kárt teszek majd magamban.

Mit tudnék tenni meg egyáltalán mi bajom van?



2016. febr. 12. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan realizálod helyzetedet s lehetséges kimeneteleket, megakadályozhatod jövőbeli magadban kár okozást.

Hinni nem kell benne. Gravitációs erőben sem hiszek, még is működik. De szerintem nem emiatt vonzanak 1900as évekbeli dolgok.

Ha e technikában segítség kell, írj.

2016. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A filmkészítő sem élt abban a korban. Csak a saját képzelőereje teszi olyanná a filmet amilyen.

A film az nem az 1900-as években játszódik, hanem a mában!

A baj az hogy túlszakosodik a gondolkodásod, az agyad. De ez nem betegség, nem is zavar, csak egy puszta oxigénhiányos állapot.

2016. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!