Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még ilyen hozzám hasonló...

Van még ilyen hozzám hasonló ember?

Figyelt kérdés

Csak úgy röviden magamról: Tanulok a semmiért (de legalább az egyetemen). Nincs jövőképem. Nincs barátnőm, de az állandó kimerültség és önbizalomhiány miatt már libidóm sincs. Nincsenek barátaim, csak akkor mozdulok ki a házból ha nagyon szükséges, hobbim sincs, a legtöbb dolog, amit elkezdek kudarccal zárul, ezért nem is vagyok nyitott az innovációra.

Szeretem a monoton életet, a szürkeséget és a céltalan semmittevést. De legfőképpen nem vagyok elégedett a testemmel és úgy érzem, mintha akaratlanul is egy idegen testbe zárba, a lelkem az évek során elfáradt. Persze előbb-utóbb változtatnom kell, mert már most érzem, hogy a tanulmányaimra kihatással vannak ezek a dolgok és akkor az igazi megmérettetések még hátravannak (gyakornoki munka, lediplomázás, majd pályakezdőként való érvényesülés).



2016. febr. 12. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Szeretem a monoton életet, a szürkeséget és a céltalan semmittevést. "


Ha szereted ezt az életet akkor mi is a probléma?

2016. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont az a probléma, hogy ezt szeretem és ez nem normális, mert így előbb utóbb bukás lesz a vége.
2016. febr. 12. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

7.4 milliárd ember.

Van.

Önbizalomhiányra realizáció kell.

Ebben tudok segíteni ha írsz.

2016. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz önkéntes munkával! Ki fog nyílni előtted a világ, és mér nem fogod szeretni eddigi szürke életedet!
2016. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jelen
2016. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mintha csak én lennék, annyi különbséggel, hogy már megvan a diplomám.
2016. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez az önjelölt pszichológus 45%-os hónapok óta itt kínálgatja magát, de senki nem vevő rá.
2016. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sportolnod kéne, ha eddig nem tetted.

Én 16 vagyok, de nekem még ezer célom van és álmom, és utálom ha mindig minden ugyanolyan.

Szerintem tegyél ellene minél hamarabb, és szeretni fogod a színes életet. Sok sikert!

2016. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez az önjelölt pszichológus 45%-os hónapok óta itt kínálgatja magát, de senki nem vevő rá.


Ha nem érdekelnek a kérdései akkor miért válaszolsz rá?

valamilyen segítő válaszra vár, te meg beállítod egy nyomoréknak. Nálad is vannak bajok..

2016. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9-esnek: Szerintem nem rám értette, hanem a 3-as kommentelőre. :)
2016. febr. 12. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!