Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért érzek ilyent?

Mért érzek ilyent?

Figyelt kérdés
Egy ideje folyton levert a hangulatom. 23/F vagyok és jó ideje nincs már barátnőm. Vidéken élek és a barátaim, mind leléptek már. (Megjegyzem, jól tették). A környéken akik vannak csajok, van már valakijük vagy nem vagyok az esetük. Hétfőtől Szombatig 12 órázom. Vasárnap van csak igazán szabad napom. Fáradt vagyok és sokszor kedvem sincs semmihez sem. Nyomaszt minden. Szeretnék valakit én is, de sokszor érzem erőtlennek magamat. Mostanában egyre többször jön rám ez a nyomasztó érzés és hosszabb ideig marad rajtam. Szívem szerint elköltőznék, de egyedül nem sok esélyt látok ere. Mindenhol csak kudarcot látok. Egyre rosszabb a magány úgy érzem nincs semmim és senkim aki tartaná bennem a lelket. Javaslatok?

2016. febr. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mástól várod, hogy artsa benned a lelket.
2016. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálok tenni én is azért, de nagyon levert vagyok sokszor.
2016. febr. 13. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Tűzz ki célokat, és azokért küzdj!
2016. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem lennének, akkor nekem sem adna erőt semmi.
2016. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyzet ismerős :D depressziós hangulat... Nekem sins párom egy jó idje.

barátaid csak vannak, azokkal töltsd az időd.

Én az egiyk haverommal alszok minden este. csak alvás összebújva. mindkettőnknek jól esi :D tudom h sokan támadnának, a tuti többet akr dumával :D pedig nem.

Én ő hozzá menekülök. s így legalább vki átölel..

20L

2016. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!