Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerkedhetnék? Fáj a...

Hogyan ismerkedhetnék? Fáj a magány

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok és nincsen társaságom, se barátnőm. Soha nem is volt egyik sem, a középiskolában nem fogadtak be. Egy tanyán lakom, 32 ember él itt összesen. Helyben nincs lehetőségem ismerkedni, azonban helyben dolgozom, bejárni nem tudok hova, mert nincs munka vagy ha lenne is, rossz helyeken és minimálbérért, de a bejárás a minimálbérnek minimum a felét elvinné.


Péntek van, nem tudok magamnak programot csinálni, mert egyedül mégis hova lehet menni, mit lehet csinálni?


Mit tegyek? :(


2016. febr. 19. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Beszélgess velem.

Viccet félretéve ilyen helyzetben én a helyedben max annyit tudnék tenni hogy neten ismerkedem, barátkozom és akivel tényleg jól kijövünk és nem lakik túl messze, azzal néha összefutnék.

2016. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Költözz el. És nem kell bejárnod. Nem kell már otthon laknod 21 évesen. Tanulj tovább. Legyen érettségid [Ha már van ez az opció kihagyva], menj egyetemre, dolgozz mellette. Ha nincs érettségid még akkor 23 évesen már az egyetemen láthatod magadat. Éjszakain is ellehet végezni. Ha meg már elvégezted jelentkezz felsőoktatású intézményben és ott elég jó társaságaid lesznek és még ismerkedni tudsz. Amúgy, ha helybe nincs senki akkor Neten ismerkedj a megyéden belül. ;)
2016. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az interneten hol? Társkeresőn senki sem ír vissza, ezen az oldalon is próbálkoztam már, de itt se írnak vissza.
2016. febr. 19. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen levelezgetnék veled ha van kedved. 18f
2016. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezen az oldalon? Ez nem társkeresésre van ez az oldal. Ha meg senki nem ír vissza lehet nálad van a probléma.
2016. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A te helyzetedben interneten a legkönnyebb szerintem. Ha gondolod írj, szívesen beszélgetnék veled :)

22/L

2016. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is sokszor fáj a magány, de budapesti vagyok. Sok hátránya van az itt lakásnak is, de nekem így,hogy egyedül vagyok úgy érzem már az is jó, hogy sok ember van az utcán.El lehet menni edzeni pl.akár még este is..
2016. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!