Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben a helyzetben hogyan...

Ebben a helyzetben hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, nincsenek barátaim, nincsen párkapcsolatom, soha nem is volt.


Most végeztem a sulival, munkanélküli vagyok.

Sajnos az OKJ-s vizsgám másodjára sem sikerült, fogalmam sincs, hogy így hogyan fogok elhelyezkedni.


A középiskolában nem alakultak ki kapcsolataim, a Facebookon sincs sok ismerősöm.

Társkereső oldalakkal nem jártam sikerrel.


Egy eldugott helyen élek ahol 30-as a lélekszám, itt helybe is esélytelen az ismerkedés. Mit tegyek?


Egész nap itthon ülök és megakarok halni!!! :(



2015. okt. 20. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami munkat akkor is keress,gyarban pl. Es kozben kesobb szakmad is lehet.
2015. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Munka az mindenképpen kell.


Azt keresem folyamatosan.

2015. okt. 20. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:

"Egész nap itthon ülök és megakarok halni!!! "

Mit old meg?

2015. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek!
2015. okt. 20. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél több időt tölteni emberek között.
2015. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, hogy van értelme, és fog segíteni abban, hogy jobb munkát találj, akkor fuss neki még 1x az OKJ vizsgának, szerezz munkát. A munkahelyeken meg már vannak emberek, kevésbé leszel magányos és pénzed is lesz az is segít valamit. Addig is tölts sok időt a hozzád legközelebb eső városokban, járkálj, nézz munkák után (pl. boltokban gyakran keresnek munkaerőt... meg nem tudom mihez értesz), vagy megpróbálhatsz leszólítani csajokat is, ha van annyi pénzed, hogy elhívd őket 1 randira. Ezen kívül sportolj sokat (nem feltétlenül gyúrásra gondolok, a túlságosan kigyúrt férfiakra nem buknak a nők). Az javít majd a közérzeteden és a nők szemében is vonzóbb leszel.
2015. okt. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dolgozz valamit, messzebb helyen is, már több munkahelyen van beutazási támogatás, munkás járat. De ha ez nem megy, akkor merj külföldre menni, kiszakadni ebből a helyzetből, ott találhatsz barátokat és kereshetsz is és később még neki futhatsz a vizsgádnak ha gondolod. Az öngyilkosságot felejtsd el.
2015. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig próbáld amíg nem sikerül, legyen az vizsga, suli, kapcsolat, barátok. Ha én így álltam volna hozzá sosem szereztem volna diplomát de tán még egy érettségit sem. Egész egyszerűen annyira önző voltam és szerettem magam hogy mindent elakartam érni... Hajrá! Fiatal vagy és bármit megtehetsz. 60 évesen már kevésbé lesz lehetőséged, de most? Nem értem mi a probléma?
2015. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi tart ott azon a szar helyen?
2015. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!