Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezte már valaki, hogy nincs...

Érezte már valaki, hogy nincs értelme másokkal megismerkednie, mert annyira más mint a többiek, nem tud beleilleszkedni a masszába?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor fáj számára a magány is. Szeretne, de amikor szembetalálkozik azzal, ami van, mindent kiúttalannak lát.
2016. febr. 22. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az első igaz rám, a második kijelentés nem.

Nem fáj a magány, nem látok semmit sem kiúttalannak.

2016. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sajnos igen. Amikor látom, hogy milyen populációból lehet választani, az búba taszít. Továbbá kedvemet szegi az, hogy nem tudok beleilleszkedni a modern korba, ami még tovább rontja az esélyeimet a nőknél. Lehet, hogy egyedül maradok, de legalább nem tagadom meg önmagam.
2016. febr. 22. 15:59
 3/13 anonim válasza:

#3


Ugyanígy érzek de azt javaslom próbáld meg pozitívabban felfogni a helyzetet mert hosszútávon nem vezet jóra.

2016. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 elwera ***** válasza:

Természetesen keveredtem már olyan társaságba, ahol nem jöttem ki senkivel. Nem is értettem őket hogy mit miért csinálnak, olyan megjátszós fura figurák voltak. Nem is volt szimpi egyik sem, és hülyén éreztem magam ott.


Ellenben volt másik viccesebb társaság, akikkel együtt röhögtünk vihogtunk, abba egyből beleillettem.


Egyébként suliban is mindig csak 2-3 emberrel jöttem jól ki, tehát velem van a baj valószínűleg, nem vagyok egy társasági lény, de nekem jó volt így is. Sosem vágytam arra, hogy mindenki szeressen.

2016. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a gondolatvilágom annyira más, hogy nem nagyon akad, aki megértsen. Ettől függetlenül nem szigetelődöm el a többi embertől, szeretek segíteni és meghallgatni őket, még, ha kezdeményezni nem is szoktam az ismeretségeket. Csendes típus vagyok, de pont, mert nem bírom a magányt, teszek róla, hogy legyenek körülöttem társak is.
2016. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én negatív, pesszimista emberekkel vagyok körülvéve, akiknek ha mondok valamit csak néznek rám nagy szemekkel, mintha kínaiul beszélnék. Ezért nem mondok inkább senkinek semmit. Persze ez kihat az ismerkedésre is.


De ettől függetlenül nem vagyok magányos. Amúgy meg soha nem voltam társaságpárti.

2016. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudok elmenni bulizni. Akik bulizni járnak, azok leisszák magukat, én meg nem vagyok ilyen. Akik meg nem isznak, azok meg nem járnak bulizni. paff..


Szeretnék igényes helyekre menni, de a korosztályom csak a fesztiválokon meg a kocsmának hívott disznóólakban érzi jól magát. paff2. :)

2016. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon igaza van mindenkinek. Antinikotinista, antialkoholista vagyok, nem járok bulizni, csak koncertekre. Mindezek mellett a gondolkodási módom, az életfelfogásom is teljesen eltérő az átlagtól, így a nők 90 kiesett. Nem igazán érzem jól magam a modern korban, a technika új vívmányai között, így mindig visszamenekülök a számomra értékekben gazdagabbnak hitt múltba. Ez utóbbi leginkább képzeletben történik. Hogy melyik kor? Főként a 60-as, 70-es évek, valamint a 30-as évek számomra békésebbnek, csöndesebbnek tűnő világa vonz.
2016. febr. 22. 18:27
 9/13 anonim válasza:
(Elnezest az ekezetek hianya miatt.) Tökeletesen megertelek, de fogd fel pozitivan a jelenlegi helyzeted. Örülj neki, hogy a "masszän" kivül vagy es ne is akarj a täborukba tartozni. Erezd magad ezältal mäsnak, különbnek mint ök. Nyilvän teljesen mäs a gondolkodäsmodod, az elethez valo viszonyod. Sokäig engem is zavart az hogy mindenhonnan "kilogtam". Most mär mäskent nezek ra a szituäciora. Töltsön el teged is a büszkeseggel, hogy nem a birka csorda egy tagja vagy es nem begetsz velük együtt. Ne läsd kiuttalannak az eleted, hanem forditsd pozitivra a gondolataid. Öszponzosits az igazi, öszinte kapcsolatokra, inkäbb legyen csak egy vagy ket barätod. Aki nem a javadat szolgäja es esetleg negativ ertekeket kepvisel, azoktol jobb tävol maradni. Ha nyitott vagy a vilägra, biztosan fogsz uj baratokat talälni, uj kapcsolatokra lelni, olyanokra, akik hasonlo keppen közelitik meg a viläg dolgait mint Te. Csak nem szabad feladni es fökepp kiuttalannak lätni a helyzeted, mert az eletnek sok utelägazäsa van. Te välasztod meg, hogy melyiken haladsz. Csak egyetlen egy utat ne välassz, azt ami szomorusäggal es bänattal van kirakva, mert akkor az eleted is szomorusäggal es bänattal teli lesz. Mi pedig azert születtünk ide, hogy boldogok legyünk. Töltsd ki a napjaidat olyan tevekenysegekkel amit szeretsz csinälni, probälj a neten olyan csoportokat talälni, ahovä szivesen tartoznäl. Ha elkezdesz igy elni, ez egy önmagät gerjesztö folyamattä välik es egyszer csak azt veszed eszre, hogy minden elkezd körülötted pozitiv iränyba alakulni. A lenyeg, hogy egyre magasabb rezgesszintre emeld magad, ( de ez mär a kvantumfizika területe) es ha mär kellö szinten vagy, onnantol "bärmit" kerhetsz, az teljesül. Sok sikert es boldog eletet kivänok.
2016. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak még hasonló emberek, csak türelmesen és tartósan kell keresni.

A középszerű alak engem lenéz, hülyének tart. A művészekkel, hírességekkel, vagy az egyszerű, nyílt emberekkel értem a szót. A massza nem érdekel.

Ha pedig megtanulod élvezni a saját magad társaságát, nagyon vonzó ember leszel.

2016. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!