Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? 20/F

Mit tehetnék? 20/F

Figyelt kérdés
Nagyon úgy érzem hogy kezdek depresszióba esni mert sajnos a magánéletem nemalakul úgy ahogyan szeretném és ettől nagyon elvagyok keseredve...semmi jókedvem sincs nem járok el sehova pedig hívnak a haverok de egyszerűen sohasem tudom magam jól érezni.alkoholt nem iszom csak dolgozom és úgy érzem hogy semmi értelme sincs annak hogy én élek.már harcolni sincs semmi erőm akit szeretek mással boldog nem tudom mihez kezdjek.
2016. febr. 28. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kapcsolatod nincsen?Probalj meg ismerkedni,es bulizni.Fel a fejjel,mindig van ertelme az eletnek,ne ilyen korán add fel ^^ 14/L
2016. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress mást. Hülye gondolkozik ezen csak. 21F Menj el rendezvényekre, én azt teszem.
2016. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sportolj,rendezz bulit/menj el buliba,csavarogj a haverokkal,nézz filmet/sorozatot,rendezz vmi mozizós összejövetelt a haverokkal.

És ezek mind olyan dolgok (kivéve ezt"nézz filmet/sorozatot") amkor kimozdulsz és akkor talán még barátnőt is találsz.


A sport mondjuk lehet úszás,futás,focizás,kézilabda.Egyik ismerősöm kézilabdázik és azt mondja nagyon jó és brutál jó élményeket szerzett eddig.

2016. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs kapcsolatom.de ezt írtam a magyarázatban.de ha ahhoz sincs kedvem már???csak a savanyú megtört képemet tudnám mutatni..sajnos
2016. febr. 28. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem meg a ilyen embereket, akiknek nulla az érdeklődési köre, és semmihez sincs sosem kedvük, max a wowhoz. Menj le, igyál alkoholt, csak hogy feloldodj, nem annyit hogy osszehanyd magad, bulizz, csajozz, ha a csajokhoz sincs kedved, akkor már gondok vanak.
2016. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Gratulálok, odáig ő is eljutott, hogy gondok vannak.


Keress fel pszichológust, ne halogasd.

2016. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha a szervezetünkben nincs elég oxigén, hogy sejtjeink munkájukat maradéktalanul tudják elvégezni, és ha ezek a maradékok halmozódva vannak, akkor agysejtjeink sem képesek maradéktalanul feldolgozni a bejövő információ áradatot. Megjelennek pszichés tüneteink, búval ba#ottakká válunk, képtelenek vagyunk felkapaszkodni a lejtőn.

Az az ember, aki már elindult lefelé az azért nem érti ezt, mert az oxigénhiányos állapottól már beszűkült látóköre. gondolkodása.

Az az ember, aki még soha nem volt ilyen helyzetben az meg csak folyton szajkózza, hogy "embereld meg magadat!"

Semmi másra nincs szükség csak némi plusz oxigént kell juttatni az agysejteknek, hogy maradjon némi kapacitása arra is, hogy a boldogságot felismerje, meglássa. Akinek oxigénnel telített a szervezete, annak kisugárzása is erősen pozitív, nagyon sok ember jól érzi magát a közvetlen közelében. De akinek oxigénhiányosan működik szervezete, annak kisugárzása negatív, nagy ívben elkerüli a legtöbb ember.

Ez ennyire egyszerű!

2016. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.Kérdés: miért pazarlod a drága, értékes idődet arra, hogy rosszul érezd magad? Ez házi feladat.

2. Ha valakit szeretsz és ő nem szeret viszont, illetve mással boldog, akkor engedd el, gondolj a jövőre is, majd jönni fog valaki, aki viszont szeret.

3. Még csak 20 éves vagy. Gondolj bele, hogy nagyon sok idős ember a múlton kesereg és azt kívánja, hogy bárcsak visszapörgethetné az időt.

4. Ne harcolj, hanem élj. Nem túlélni kell az életet, hanem megélni.

5. Ha nem vidít fel senki, próbáld meg felvidítani magad, aztán próbálj meg másokat is jobb kedvre deríteni és garantáltan jobban fogod érezni magad.

6. Mosolyogj. :)

2016. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!