Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldogtalan vagyok. Mit...

Boldogtalan vagyok. Mit tehetnék ellene, hogy ne legyek az? 22/f

Figyelt kérdés

Szüleimen kivül nincs senkim..Egyhangú az életem. Reggel felkelek elmegyek melózni és kész. Se ott nem vagyok jóba senkivel se senkivel.

Élni akarok nem csak létezni.


2016. febr. 21. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, sok barátom, mellettük kicsit el tudom felejteni a dolgokat amik frusztrálnak az életben, de amúgy én se vagyok boldog.
2016. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnálom *-*
2016. febr. 21. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, új hobbit, menj el bulizni...
2016. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mást nem próbálj meg munkahelyeden kialakítani kisebb kapcsolatokat, nem kell hogy legjobb barátok legyetek, de kicsit csúnyán hangzik, használhatod őket ugródeszkának, eljársz velük szórakozni, hogy legyen lehetőséged "élni" és talán kapcsolatokat is kiépíteni.
2016. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid?
2016. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon változtass. Ebben tudok segíteni.

E mellett ne rendszerbeli életedtől várj olyan helyzeteket és helyeket ahol te személyiségedhez passzoló személyiségű emberekkel ismerkedhetsz meg.

Akarni és tenni kell.

Ha Akarsz embereket megismerni s teszel érte(, keresel helyeket, csoportokat, hobbijaidban hasonló emberek közt, stb, stb), élet aránylag sok esélyt fog adni emberek megismerésére. Neked már csak beszélni kell velük.

2016. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben roncsra ittam magam lányként :D és egy srác talált rám a kollégiumban. beszélgettünk és szép lassanegymásba szerettünk :)


Majd a sors sodor vkit eléd

20L

2016. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!