Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, a így érzem magam?

Mit tehetnék, a így érzem magam?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan rossz a kedvem. Igazából néha úgy érzem, mint ha tönkre akarnám tenni magam, mint ha ez valami tudatalatti dolog lenne.

Szoktam cigizni (piros marlboro, ami egyik legerősebb), gondolkoztam, hogy lehet kéne füvet is szerezni, egy időben vágtam magam és sokszor érzem, hogy ha folytatom ezeket a dolgokat, akkor tönkre fogom tenni magam.

Valami jó tanács? A pszichológus azt ne mondjátok, mert jártam, de szerinte nincs semmi bajom.


2016. márc. 2. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek mind csak unaloműző tevékenységek. Foglald el magad hasznos dolgokkal.
2016. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom.
2016. márc. 2. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit magadnak, amit szeretsz. Nem írtad, hogy mennyi idős vagy, de szerintem a cigihez és a fűhöz biztosan fiatal vagy még.
2016. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, fiatal.. :(
2016. márc. 2. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

A pszichológus szerintem tévedett, bár nem tudhatom pontosan, hogy mi történt...

Voltál másiknál is, vagy csak egynél?

Egyébként meg lehet, hogy új dolgokat kellene kipróbálnod. Új emberek, új ismeretek, új lehetőségek, új barátságok? Lehet, hogy kibillentene ebből az állandó rosszkedvből. Bár nagyon nem írtad le, hogy szerinted ez mitől lehet, szóval erre nehéz ezek alapján bármit is írni...

2016. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egynél voltam csak.

Lehet, hogy igazad van.

2016. márc. 3. 11:16
 7/7 anonim válasza:
Suliba jarsz meg? Mivel telnek a napjaid? egy hobbi valoban sokat segithet. Szuleiddel milyen a kapcsolatod?
2016. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!