Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek a mai fiatalok?...

Miért ilyenek a mai fiatalok? Milyért vagyok magányos?

Figyelt kérdés
Ugy érzem, hogy folyamatos hangulatvaltakozásba vagyok. Van mikor boldogabb vagyok , de ez álatában kevesebb ideig tart és ez után következik a hosszú rossz közérzet, magány. Senkinek sem vagyok fontos a családomon kívül. Senkitől nem kapok egy üzenetet akár , hogy hogy vagy. Feleslegessnek érzem magam. Én abba a tipikus jó fiú csoportba tartozom aki nem cigizik, fűvezik vagy akármi Más vagy ehhez hasonló dolog lenne, de körülöttem nagyon sokan teszik ezt, rossz ezt is látni... Talán egy lány megoldaná ezt a magányt, érzem, de nem szeretnék senkit az miatt mert nem élünk épp olyan anyagi helyzetek között amire büszke lennék vagy inkabb ne szégyelném. Nem is inkabb az anyagra gondolok, hanem arra hogy a házunk is kicsi és ezt nem szeretném ha egy masik látná, nem arról van szó hogy nem menne a barátnő szerzés mert tudom azt hogy jol nézek ki( kérlek ezert ne nézzetek nagyképűnek, nem vagyok az). A hétköznapok is ugyan az mindig, iskola stressz, fáradság, egyedüllét. Es nem tudom hogyan tudnék változtatni rajta. Keresem az értelmét, hogy miért vagyok én ilyen...

2016. márc. 4. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy sem, emberek tömegeinek ugyanez a problémája, a magány. Ez az érzés, és a beilleszkedési vágy különösen kritikus tinédzser korban. Sajnos az ilyesmire nincs konkrét recept. Mindenki a saját, egyedi módján próbál meg változtatni, a körülményeihez mérten. Most írhatnám azt, hogy szedd össze magad és próbálj meg kicsit szocializálódni, de sajna van az úgy, hogy a dolgok nem úgy mennek, ahogyan mi szeretnénk. Nagyon szeretnék valami használható tanácsot adni, de konkrét példák nélkül ez nagyon nehéz.
2016. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne félj az anyagiaktól! ha találsz egy normális lányt, aki szeret, az megfogja érteni, hogy nincs mindig pénz. Pár éve mi is rosszabb anyagi helyzetben voltunk és én is küzködtem a magánnyal, de akkor találtam egy lányt és 2 évig együtt voltunk, pedig nagyon ritka volt, hogy megtudtam volna hívna bármire. Amióta vége lett (most pénzügyileg is valamivel jobban állunk) azóta sincs ilyen problémám, sokkal több barátom van, rengeteget bulizok stb... Szóval amíg eltartott vagy semmi okod szégyenkezni az anyagi helyzeted miatt, mert nem a te dolgod előteremteni azt és szerintem gyakran sokkal több az az ember, akinek nincs, mint akinek apuci a s**ge alá rak mindent.
2016. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is hosszú évekig ez volt a problémám ki közösítés lenézés baszogatás stb.. Nem voltak barátaim még a családommal se voltam olyan jóba. A legjobb megoldás ha találsz magadnak valahogy egy legjobb barátot akivel egy hullámhosszon vagytok akivel megtudsz beszelni mindent az anyagiak miatt meg ne aggódj én se lakok nagy házban ha olyan barátot találsz magadnak nem fogja érdekelni
2016. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem se ir senki.Na es? F.aszom kivancsi a sok demokrata 20dkg-os p.ocs velemenyere.Elakartatjak fogadtatni magukat a kezuk vagdosasaval es ez rohadtul idegesit.Ok nem ferfiak ,hanem valami hanyadek nepseg.Sajnalom ,hogy koztuk kell felnonom :D
2016. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!