Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan hogyan lehet...

Magányosan hogyan lehet boldog egy ember?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 10:45
 1/6 anonim válasza:
63%
Szinte sehogy.Ha van valami , amiben örömödet leled mint egyesek mondjuk a varrásban akkor talán.Igazán akkor boldog valaki , ha szerető emberek veszik körül.
2016. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Magány sokaknál=a depresszióval, befelé fordulással. De ez azért van, mert nem ismerik önmagukat, nincsenek harmóniában magukkal. Ezért a legtöbb ember társ, barát függő, és házi állat, meg vásárlás függő.

Csak az magányos, aki nem tudja, mitől lesz boldog, milyen dolgok érdeklik, miben találja meg a jó közérzetét. A legtöbb embernek fogni kell a kezét, mert annyira nincs önbizalma. Akkor a társas és baráti közegbe menekül. De ott meg sokszor csalódás éri, mert ugyan úgy lehet magányos a párja, barátja mellett is sokszor.

2016. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 6. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Lehet boldog, csak meg kell dolgozni érte kicsit. :)
2016. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például teljesen boldog és kiegyensúlyozott vagyok és én nagyon is élvezem a magányt. Mindig is utáltam, hogyha sok ember van körülöttem, az érintést is gyűlölöm, csak pár családtagtól fogadom el.
2016. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy magányosan?


Szerintem jó könyvekkel, számítógéppel nem marad magányos az ember.

Persze sokkal jobb, amikor emberek vesznek körül, de az sem mindegy, hogy milyenek.

2016. márc. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!