Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan dolog amiről már el...

Van olyan dolog amiről már el se tudnád hinni hogy képes lennél rá?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig egyedülállóként létezel egy állapotban vagy, saját kialakitott megszokásaid halmazában, na de tegyük fel ha álmaid nője vagy csak egy gyönyörü lány egyszer betoppanna és aztmondaná hogy komoly kapcsolatot akarna. mi lenne az első reakciód ? megkimélnéd magad még egy "kudarctól ? vagy ha döntened kéne otthagynád az eddigi nyugis megszokott életed, vagy teljesen egy új ismeretlen ?
2016. márc. 7. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lassan haladnék a kapcsolattal, de belevágnék. Ami eddig ért az életben, akár "siker" akár "kudarc" mind mind alakította, tanította a személyiséged, hogy igazán önmagaddá válhass. A kudarctól való félelem meggátol a sikerekben is. Benne van a pakliban, hogy nem működne a dolog, de mi van ha igen?! Aki fél élni az eddigi kudarcai miatt, az sosem fog teljes életet élni. Az előző partnerem megcsalt, ami akkor nagyon fájt igazi kudarcként ért. Ma már inkább köszönettel tartozom, hiszen miatta másként látom a világot, javult a másokhoz való viszonyom és le tudtam zárni vele teljesen a dolgot. A jelenlegi párommal óvatosan ismerkedtünk, ő is hasonló kapcsolatból lépett ki. Ma már férj és feleség vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk már 6 éve. Mindketten sokat tanultunk az akkori viselkedésünkből, és mindketten ezáltal lettünk jobb emberek.
2016. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a megszokás az a halál maga - Itt és most - ez nem volt még előtte soha, (nem is lezs soha) ezért nem lehet "kialakított megszokásból" részt venni benne, csak teljes jelenlétben. Legyünk éberek, mert az az élet.

Egy jó kis filmecske:

https://www.youtube.com/watch?v=xw35En0ER5A

2016. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van olyan dolog; bár ha hiszek benne rácáfolok a válaszomra, ha meg nem hiszek benne, akkor azért. :)

Speciel nekem "álmaim nője" az alkotói magány. És ha nekikezdek a munkának, sokszor be is toppan, esetenként új távlatokat nyit meg előttem.

2016. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D jaa kb. ez jó pont idevágó videó. De már pedig szerintem lehet, legalább is olvastam már róla, hogy amibe vagy az csak egy jelenlegi állapot s mindent te alakitottad olyanná tudatlanul. de tudatosan elvileg kilehet belőle jönni mint ahogy leszokni cigiről is vagy lefogyni vagy kigyúrni magad.. nem tudom ez mennyire igaz, de elég hitelesnek tünik. csak ugye biztos rengeteg energia, idő, kitartás belefektetés.. sokan itt buknak el
2016. márc. 7. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:

"Bocsi, de nekem nem lehet senkim. Nagyon szép vagy, de nekem nem lehet kapcsolatom."


Emiatt maradnék továbbra is egyedül.

2016. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es: Óriási ez a videó. :D


Én biztosan megpróbálnám a kapcsolatot. :)

2016. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!