Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy győzhetném meg anyukámat,...

Hogy győzhetném meg anyukámat, hogy beleeggyezzen a külön szobába? Fontos!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én 14 éves vagyok, a nővérem meg 16 és mióta élek közös szobán osztozunk. Elég kicsi lakásban élünk (én,tesóm,anyukám,kutyám) és összesen 3 szoba van. Anyukám simán átmehetne a nappaliba aludni, nekünk meg lenne külön szobánk, de nem akar. Mit mondhatnék neki, hogy belemenjen? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. márc. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Aludj te a nappaliba. Nem fértek, de azért még benn van a kutya is?
2016. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem itt neki kellene éreznie, hogy áldozatot kell hozzon. Nálunk is ez volt, 3 szoba és négyen laktunk otthon. A nővérem kérte meg a szüleimet, és ők simán átköltöztek a nappaliba a kérésére. Ő akkor a korkülönbséggel érvelt (4 és fél év), ami miatt sok nézeteltérésünk volt ugyebár..

Hát kitartás.

2016. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hehh.. Marha jó vagy.. Menjél te!


Amúgy meg anyád gondolhatna rá, hogy ennyi idősen járna a külön hely, még akkor is ha 2 lányról van szó. Na de a megoldás nem az, hogy kirakod anyud a nappaliba.


Ha költözni/átalakítani nincs hely, lehetőség, még mindig jobb, mintha nem lenne tető a fejed felett.

2016. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom, a nappali funkciója megszűnne, mert egyben anyukád hálója is lenne, és fél attól, hogy nehezebben tudja megőrizni a rendet. Esetleg át is járnátok a nappalin? Tehát magatoknak lenne önálló kuckó, az övé meg egy nyitott tér. Meg lehet oldani, de lehet, hogy ő is vágyik nyugalomra egy saját szobával.Nem tudjátok a közös szobátokat valamilyen módon lerekeszteni kettőre?
2016. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Hát azért két lány nehogy ne férjen el egy szobába vagy tudják elviselni egymást. Csak inkább nem tudjátok elviselni egymást, mert nyilván mindkettőtöknek olyan rossz tulajdonsága van. Kutya minek a lakásba?
2016. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, kérdező, régen hatan-heten éltek egy szobában.
2016. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eloszor is. A kutya nem jon be egyik szobaba se, nem zavar szoval o nem erdekes. Mi nem tudnank a nappaliba koltozni mert azt se engedi, es egy embernek az tul nagy szoba lenne, anyukamnak meg tokeletes mert o a cuccaival ki tudna tolteni a szobat. Es nem utaljuk egymast a tesommal meg ilyenek, csak mar szeretnenk kulon szibat mert egy kicsi szobaba ketten nem ferunk el
2016. márc. 28. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
És az a nappali nem egy nyitott tér? Nem abból nyílik több helyiségre is az ajtó? Ebben az esetben nem értem, hogy várhatjátok el bárkitől is, hogy oda költözzön. 2 lény nehogy már nem fér meg egy szobában. Ha elköltözöl albérletbe, vagy mész továbbtanulni és koleszba kerülsz, akkor ott mi lesz? Nem ketten lesztek egy pici szobában, hanem hárman-négyen.
2016. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: jogos lenne a kérésed, ha lenne még üres szoba a lakásban, de ha egyszer nincs, akkor mit szeretnél?
2016. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira nem fontos. Ha pl. a nővéred 24 éves lenne, te meg 14, akkor oké. De így hogy két év van csak köztetek, szerintem felesleges. Nálunk a nővéremnek volt a legnagyobb szobája, mégis a bátyámmal aludtam egy szobában, mert a nővérem nem engedett nála aludni. Szüleimnek is egy szobájuk volt, plusz nappali. Én is sokat sírtam külön szobáért, de csak akkor kaptam meg, mikor évekkel később a nővérem elköltözött.
2016. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!