Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek elaludni! Gyötörnek az...

Valami141 kérdése:

Félek elaludni! Gyötörnek az emlékek még 3 év távlatából is. Valami tipp? ( a gyk nagyon körülményes mellesleg)?

Figyelt kérdés

3 Éve szakítottam a barátnőmmel aki tökéletes volt számomra csak mivel akkoriban kezdtem el felfedezni hogy milyen is az élet a gépen kivűl elhanyagoltam és kidobtam nagyon csúnyán. Nos többé kevésbé azóta nem bírok rendesen aludni, kb mióta lecsengett ez az élet forma nálam bánom az egészet hogy szakítottam vele és minden este azt álmodom hogy átölel és azt mondja szeret (nah jó ez elég nyálasan hangzott tudom). Mostanában kezdtem rájönni hogyha nem alszok akkor nem kell látnom hogy mit hagytam ki, egyre kevesebbet alszok, többnyire felébredek éjszaka teljesen izzadtan. Tisztán bennem vannak az érzések és ötletem sincs hogy mit kezdjek. Már már elérte a kínzó határt főleg mivel képtelen vagyok újra kapcsolatot létesíteni. Van valami tanácsotok srácok?

21F


2016. márc. 29. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Néha a s***fejség elnyeri méltó büntetését.

Ha elég tökös voltál őt kidobni, akkor legyél elég tökös rajta túllépni is.

Ha nem megy, foglald le magad valamivel. Sportolj, bulizz, kockulj, tanulj meg két új nyelvet, stb. Ha semmi nem segít, akkor keres fel egy pszichológust.

2016. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg a lánnyal. Nyilván nem kell elvárni hogy a nyakadba ugorjon örömében, de ha a lelkedet ő bántja, csak ő tudja megnyugtatni is.
2016. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

...vagy egy másik lánnyal felülìrni az èrzelmeket...van ilyen...tudod, mint egy újratelepítés.

Nehéz..és rögös, sz*r, cefet...de a végén (ha ezt a ujratelepites dolgot valasztod) elnyered a lelki nyugalmad. :)

2016. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!