Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt hogy mindenki...

Miért érzem azt hogy mindenki utál?

Figyelt kérdés
Amikor a suliban végigmegyek a folyosón, mindig úgy érzem, mintha akik épp nevetnek, azok rajtam nevetnének (pedig am tudom hogy biztos nem rajtam). Olyan mintha az osztályom sem szeretne, levegőnek nézne (pedig bár feketében járok, mindig poénkodok, mosolygok akkor is ha nincs jó kedvem). A barátaim is hiába kedvesek hozzám, képes vagyok egy szó miatt megsértődni (nem mutatom ki),olyan mintha mindig...hogyismondjam...azt akarnák hogy nekem sose legyen igazam. A legjobb barátnőmről pedig elképzelni sem tudom hogy miért van mindig velem, ellentétek vagyunk, és bár mindenben úgymond 'jobb vagyok nála' (nem lenézésből mondom) úgy érzem hogy még azt a maradék önbizalmam is el akarja venni,sőt,biztos vagyok benne.És hát úgy belegondolva tudom hogy azért csak nem utál engem mindenki,de mégis úgy érzem!! Egyfolytában. 14L

2016. ápr. 4. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csupa ellentmondás vagy.
2016. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom :D
2016. ápr. 4. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem utál mindenki, de te is érzed, hogy így van. Próbálj meg nem gondolni az ilyenekre, hiszen tudod, hogy csak beképzeled magadnak. A barátnőd meg csodás barát lehet,ha le akar húzni téged:D nem hiszem, hogy jó hatással van rád, szerintem beszélj vele erről
2016. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátaid kedvesek hozzád, van legjobb barátnőd, akkor hogy utálna mindenki?

Habár ez a mondatod ("és bár mindenben úgymond 'jobb vagyok nála' ") kiválthat néhány emberből utálatot, főleg ha ezt érzékelteted is.

2016. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, nem, soha nem mondok ilyet, hogy "én jobb vagyok", egyébként sem vagyok az a beszédes, felvágós stílusú :) De nem fogalmaztam valami jól, talán inkább mondok egy kitalált példát: Én 5ös vagyok matekból, ő 2es, de azért kioktat engem matekból, meg akarja nekem magyarázni ami nem igaz, és én aztán mondhatok bármit, ő jobban tudja, én hülye vagyok. De ez kitalált példa, nem pont ilyenekre gondoltam:D
2016. ápr. 4. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetni üziben?
2016. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!