Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha az életem nem...

Mit tegyek ha az életem nem ér semmit? Barátaim nincsenek. Barátnő csak egy álom. Mindig csak a munkába temetkezek ha lehet. Otthon mindig meg esz az unalom. Nem köt le semi.26f

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Mi tart vissza,hogy társaságba járj?Szedd össze magad minél hamarabb, csak 2- éves vagy.
2016. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
"26 éves"
2016. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
egyedül röhejes lenne el menni valahova is.Annak mi értelme lenne ha csak magamba üldögelnék?
2016. márc. 14. 22:48
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk változtass rajta?! Ahhoz hogy olyan életed legyen amit te akarsz tenned kell valamit, senkinek nem kopognak be az ajtaján mások hogy "legyél a barátom". Ha te társaságra vágysz akkor járj társaságba, szórakozni, barátkozz, ismerkedj...
2016. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem szoktam oda menni emberekhez béna vagyok az ilyen dolgokban.
2016. márc. 14. 22:51
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van akit nem érdekel ez a 'picsogás', de mindenki lehet olyan fantasztikusan szerencsés hogy olyan az élete amit szeret. Viszont az tényleg igaz,hogy ez ellen lehet tenni. Főleg egy ilyen probléma ellen mint amit a kérdező kiírt, és lehet hogx akik hasonló problémával küszködtek rátalának erre a kérdésre és leírják, hogy oldották meg ezt a problémát. Mert ez tényleg nem egy megoldhatatlan gond, nem vagy halálos beteg, vagy hasonlo szörnyűség.

Csak elhatározásra lenne szükség. Erőt kell venni magadon. Azt ajánlom, hogy olyan helyre menj ahol nem ismer senki, tiszta lappal kezdhetsz és olyan viselkedési sémát mutatsz amilyet akarsz, ennél nagyobb lehetőség nem is kell. Szerintem nincs mit veszítened, és ha átgondolod akkor te is rájössz!

Találd ki milyen szeretnél lenni, keress egy új környezetet és valósítsd meg, gyakorold. Egy idő után már magától menni fog.

Sok sikert!

Az élet tele van második lehetőségekkel!

2016. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hova mehetnék!Nem vagyok jó a kapcsolat teremtésben.Azt se tudom hogy kéne el kezdeni.Elég veszett ügynek tűnik.
2016. márc. 14. 23:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Miket szeretsz csinálni? Van hobbid? Van kocsid, motorod?
2016. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nincs hobbim

motorom kocsim sincs

2016. márc. 15. 00:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Szeretsz valamivel foglalkozni? Semmi sem érdekel?
2016. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!