Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez az érzésem?

Miért van ez az érzésem?

Figyelt kérdés

Nos,az van,hogy amikor társaságban vagyok,suliba a haverokkal akkor mosolygok,meg jó minden,de amikor hazaérek egyszerűen "gombnyomásra" változik a hangulatom.. egész nap gubbasztok a szobámban,hallgatom a depis zenéimet,szomorkodok és gondolkodok egész nap. Akárhogy is hívnának ki a haverjaim nem megyek,és nem tudom miért de nem akarom..És ilyenkor olyan egyedül érzem magam,ürességet érzek meg ilyenek.. de ez miért van? Már lassan 3 hónapja csak ez,és minden nap..

Miért? Min kéne változtatnom,hogy ne legyek "depressziós"? Főleg,hogy nem is igazán lenne rá okom..


2016. ápr. 14. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F..
2016. ápr. 14. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért van mert nem csinálsz semmit, csak ülsz otthon. El kéne járni, sportolni, haverokkal lógni, stb. A mozgás sokat segít.
2016. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tedd azt amit nem szívesen teszel

Nem fogsz belehalni ha mész amikor hívnak

Ha otthon ülsz es feladod vesztettel, ha mész akkor mindenképp nyersz

Nem veszíted el azokat akik keresnek szépen lassan es egyedül sem fogod érezni magad !!!! :)

2016. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mire lehet szükséged? Párkapcsolat? Mi hiányzik, mit szeretnél?

neked kell megtalálnod a választ, hogy ezek az érzések milyen szükségletedhez kapcsolódnak, és aszerint cselekedned :)

2016. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónap? Nekem több, mint 10 éve :/
2016. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!