Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos nála miért...

Aki magányos nála miért alakult így és tesz e azért, hogy változtasson ezen (próbál ismerkedni stb) mennyire jár sikerrel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kort és nemet is írjatok,köszi:)
2016. ápr. 15. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Én viszonylag egyedül vagyok most, de mindig is társasági ember voltam. 21f
2016. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

en az vagyok, de jo is igy, inkabb mint a felszines emberek tarsasaga. :) nem probalok valtoztatni rajta, felek hogy ilyen emberekbe utkozok, pedig kivancsi vagyok az emberekre, ki mit gondol ki milyen stb:) szoval baratkoznek csak nem tudom hogy hol es hogy

22/L

2016. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert elköltöztünk Ausztriába, nem tudok tenni semmit, mert nem beszélek németül.
2016. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindig is introvertált voltam, még ezen belül is kimondottan magány-szerető. Van pár barátom, akikkel időről időre tartjuk a kapcsolatot, de amúgy ellennék egy remetebarlangban.

31F

2016. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta nincs úgy igazi barátom.Talán az oka,hogy mióta dolgozom,eltávolodtam a régiektől,akik szintén már más barátokkal lógnak,és nincs társaságom sem.Én sokszor emiatt majdnem elsírom magam,mert kb a szüleimen kívül senkim sincs,ja van egy tesóm,aki akkor keres,ha éppen tele vagyok,lehúz majd éli tovább életét..Nem tudom ki hogy tud úgy élni,hogy munka,haza.És semmi más..Itt a nyár,és szomorú vagyok mert félek,megint csak a munkával telik,de nem szeretném ezt :|.Régebben próbálkoztam (itt is),de szerelmek alakultak ki,és tulajdonképpen nem is erre lenne szükségem,hanem valakire aki ott van mindig,aki rám is számíthat bármi van,aki megért,akivel ellehetek stb,de nem hiszem hogy valaha tényleg lehetne újra igaz barátom..21/F
2016. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

MerT:

- középiskolai barátnőm - már-már nővéri kapcsolatban álltunk - a suli után fél évvel már nem is keresett

- egyetemi barátnőim egyike bepasizott, és onnantól kezdve csak akkor keresett, ha baja volt

- másik álszent pitsa, aki mindenkinek benyal,/vagy kibeszél másokat (nekem a kapcsolatomat tette tönkre), kioktat, és totál beképzelt

- a harmadik az ország másik felében lakik, és egy sms-t nem tud írni kb. soha


De nem érdekel már, rájöttem, hogy jobb így, nincs szükségem felszínes emberekre, mert csak lehúznak.

2016. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7/7:Hidd el,nem csak ilyen emberek vannak,csak az egyetlen baj,hogy kevés már az igazi barát..És megértem hogy ilyen emberek után,nem is vágysz barátra annyira,de nem szabad mindenit egy kalap alá venni,vannak még normális,rendes emberek,csak nehéz találni ilyet..
2016. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7/8* elrontottam.
2016. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag magányosnak tartom magam. Egy barátom sincs, haverom van néhány akikkel néha találkozom, de csak felszínes kapcsolatokat tartok fenn. Szerintem még talán jobb is így, mert könnyen meg tud sérülni az ember. Tavaly az egyik "barátom" nagyon durván megbántott, és ez szerintem nagyban hozzájárult ahhoz, hogy jelenleg így gondolom. Most is itthon unatkozok éppen, talán este elmegyek sétálni egy kört, szép idő van. Veszek kaját az esti tévézéshez. Aztán lehet éjjel megnézek egy filmet a neten, úgyis éjjeli bagoly vagyok. 21/F
2016. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!