Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan, hogy örök...

Létezik olyan, hogy örök barátság?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja minden barátnőm magamra hagyott, mert lett barátjuk. Sose csinálunk közös programokat, pedig előtte mindig együtt lógtunk. Teljesen elhidegültünk...

Nekem ez nagyon fáj, mert látom, hogy boldogok nélkülem is, tehát nem is hiányzok nekik. Előtte azt gondoltam, hogy ha bármelyikőnknek is lesz barátja, az semmit sem fog megváltoztatni, mert soha nem voltak még ilyen jó barátaim. Most már máshogy gondolom, mert nem hittem volna, hogy ennyire megváltozik minden.

Ez a későbbiekben is így lesz, ha új barátokat szerzek? Vagy ezek a tipikus "tini kori legjobb barátságok" ilyenek csak?

18/L



2016. ápr. 17. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a tini kori barátságok ilyenek. Én 22 éves vagyok, és a 16 éves koromban kialakult baráti körünk most kezdett igazán szétesni végleg, és visszafordíthatatlanul.


Sajnos ezzel jár az élet, szinte mindenki átmegy az ilyenen. Sajnos az is lehetséges, hogy a későbbiekben is így lesz.

2016. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Létezik természetesen. És ilyenkor derül ki, hogy ki a valódi barát, meg ki az érdekbarát, akinek addig kellesz, ameddig nincs más.

Ezen sokat ne rágódj, nagyon fáj, tudom, de nem rajtad múlott, és nézzük a rosszban a jót: legalább megtudtad, hogy milyen is ő.

Tini korban is vannak valódi barátságok, meg felnőtt korban is vannak olyanok, amik csak egy ideig tartanak.

2016. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez változó, embere válogatja.

Normális esetben nem kellene senkinek teljesen elhanyagnia a barátait.

Valamennyire igen,az benne van sajnos.

2016. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik, mert előbb vagy utóbb egyik fél meghal úgy is :D Vagy mindkettő nagyjából egy időben.

Az már nem örök, csak az életük végéig tart.

Viszont olyan létezik, ami az életük végéig tart, csak ritka az olyan barát sajnos. Az se biztos, hogy megtalálod, de feladni nem szabad, kitartóan kell keresni :D

2016. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember az igazi barátokat gyerekorából vagy fiatalkorából hozza.

Persze lehet barátságokat kötni bármikor de igazi barátot szerintem csak gyerekorból lehet találni.

Nekem van egy barátom akivel 7 èves korunk óta ismerjük egymást. Ès az elmúlt èvekben nem nagyon találkoztunk de ha telefonon dumálunk szinte ugyan olyan jól dumálunk mintha napi kapcsolatban lennènk

2016. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mint lélek, csak ilyen van.

Mint ember is létezik, igen.

"Ez a későbbiekben is így lesz, ha új barátokat szerzek?"

Ha igazi barátokat szerzel, nem.

2016. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mert lett barátjuk."


Ha megnézed ez mindig is igy volt,mert a szerelme fontosabb egy embernek mint a barátai,ez igy van jól.

2016. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindig embertől függ. Èn is jártam már így, igaz más okok miatt hogy az akkori"legjobb" barátaim semmibe néztek ès kritizáltak. De ne aggódj ahogy most már én is úgy te is megtalálod majd az igaz barátaidat. Ne szomorkodj!
2016. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az én legjobb barátommal 5 éves korom óta, 26 éve vagyunk barátok. Bármerre vitt minket az élet, történt bármi ez igy maradt. Nőknél ez a kérdés neccesebb. Náluk más alapokon nyugszik egy barátság az esetek 90%-ában..Szerintem. 31/F
2016. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!