Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedül él az miből merit...

Aki egyedül él az miből merit erőt?

Figyelt kérdés
Hogy ha találkozik emberekkel, vagy munkába hogy ne legyen befordult
2016. ápr. 18. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érthetetlen a kérdésed! Eröt mindenki csak saját magából tud meríteni.
2016. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki egyedül él, az hogy tartja fent azt a szintet hogy ne forduljon teljesen magába, és tudjon emberek közt lenni, munkába lenni. ha igy sem érted akkor passz
2016. ápr. 18. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, de ilyen soha nem jutott eszembe, nem fordulok magamba és minden további nélkül megyek emberek közé is - és ezért nem értem a kérdésedet!
2016. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na és társas helyzetekbe ez nem merül fel ? mondjuk hogy emiatt nem tudsz közeledni valakihez mert úgymond "ismeretlen a dolog, vagy hogy emiatt mások megvetnek.. ha nincs ilyen akkor te még szerencsés vagy
2016. ápr. 18. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egyedül élek, egyedül is dolgozok mint vállalkozó. Nincs semmi problémám az emberekkel, meg a kimozdulással.


Onnan merítek erőt, hogyha nem megyek le bevásárolni, vagy nem beszélek az ügyféllel, akkor éhen döglök és csöves lesz belőlem. Ez elég motivációt ad!

2016. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha NEKED ilyen gondjaid vannak, akkor a ag egyedül-élés nem az oka, hanem a következménye valami pszichikai problémádnak - és jobb, ha minél elöbb szakemberhez fordulsz.
2016. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te egyedül élsz? Ez oké. És? Gondolom csak dolgozol,és vannak munka társaid.

Ott nem vagy egyedül. Meló után gondolom bevásárolsz, ott is vannak emberek,utána hazamész. Főzés,házimunka,mert az kell. Egy kis gépezés,olvasás, tv zés és már este van. Ettől hogy lehetne befordulni?

Én mikor egyedül laktam örültem neki ha egyedül lehettem otthon.

Minden nap dolgoztam,emberek közt voltam,akik minden nyelven beszéltek de magyarul alig.

Este hazamentem,vacsi,tusolás,alvás,mert 10 ig melóztam. Reggel korán keltem,ágyban kávéztam. Takarítás,vásárlás és irány a meló. Szóval jó egyedül lenni. De ki hogy éli ezt meg.

2016. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aki már megszokta annak jó, de úgy gondolom az ember társaslény, azért van, hogy a munkatársak nem tudják megadni azt amit egy társ, vagy megbeszélni személyes és egyéb dolgokat
2016. ápr. 19. 16:15
 9/14 anonim válasza:
Gondolom a kerdezo azert tette fel a kersest mert introvertalt tipus (aki imad eljarni meg parkapcsolata is van meg minden az elvan) Legalabbis en magammal asszociáltam a felvetett kerdest.. szeretek egyedul lenni viszont neha jo lenne valakivel eltolteni (parkapcsolatra gondolok) de ez ugye nem jon egyik naprol a masikra, igy addig marad az almodozas.. arrol ami lehetne (de nincs) es ez lehangol, ilyenkor baratokkal sincs kedvem logni. Sehogy se jo ilyenkor se egyedul se masokmal
2016. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
kicsit hulyen valasztottam el a mondatot attol hogy "aki imad eljarni az elvan.." - ezt arra ertem akik kommenteltek hogy nem ertik mi a gond. (Csak ugy hangzott mintha a kerdezot elemezném)
2016. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!