Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos srácok, van olyan,...

Magányos srácok, van olyan, aki szívesen sportolna?

Figyelt kérdés

Én is magányos vagyok, nem sikerül barátokat, haverokat találni.

szeretnék kondizni, focizni, workoutozni, verekedni, birkózni tanulni, túrázni, kempingezni, társasjátékozni, jókat dumálni

korombeli (+ - 10 év), heteroszexuális férfi haverokat találni.


bp 16. ker, 28 F



2016. ápr. 24. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
ha hetero vagy, miért nem barátnőt keresel?
2016. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

férfiminta, fiútestvér és barátok nélkül nőttem fel.

szeretném "pótolni" mindazt, ami kimaradt, hogy fiúból férfivá válhassak, ahogy mások.


amúgy neked csak a párod az egyetlen "barátod", nincsenek haverjaid? van aki erre vágyik, én nem.

2016. ápr. 24. 12:07
 3/11 A kérdező kommentje:

amúgy akkor ezek szerint az összes focista, az összes bokszoló, az összes férfi sportcsapat tagja, és az összes férfi haveri társaság homokosokból állna?


ne csináljuk már! Már lassan ott fogunk tartani, hogy ha két férfi szemkontaktust tart fenn beszéd közben, vagy kezet fognak, vagy egyáltalán szóba áll egymással, már az is ratyinak fog számítani. annyira unom ezt az agyament gondolkodást!!


Szelid srác vagyok, de ha egy másik férfi cicózni próbálna velem, nem úszná meg zúzódások nélkül. Akkor most meleg vagyok, vagy se, #1?

2016. ápr. 24. 12:42
 4/11 anonim válasza:
31%

Miért csak 28 évesen jut eszedbe, hogy férfi példát vegyél?

Hasonló cipőben vagyok én is, de az élet megtanított mindenre amire kell és alig várom a további tapasztalat szerzést, pedig fiatalabb vagyok.

Egyedül csinálok mindent és nincs vele semmi problémám. Nem álmodni kell a célt hanem teljesíteni. ;)

2016. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem csak most jut eszembe, régi probléma.

lehet, hogy te szeretsz mindent egyedül csinálni, de ebben nem vagyunk egyformák. meg lejárni focizni, dumálni, haverokkal kempingezni menni, vagy játszani egy sakkpartit viszonylag nehéz egyedül. min. kettős személyiség kéne hozzá. :D

2016. ápr. 24. 12:54
 6/11 anonim válasza:
31%

Szeretek szólózni, de irtó unalmas ez tény. :)

Felsoroltjaid közül csak a dumálást nem tudom megoldani egyedül de azt helyettesíti az elmélkedés. :D

Egyébként meg fogod magad lemész az utcára és megkérdezed beállhatsz-e? Kommunikációs készség fejlesztéssel kis nyitottsággal bárhová bekerülhetsz nem? Mondjuk pont nekem nem kéne erről beszélnem.

2016. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

sajna nem, mert 160 cm vagyok, és beszédhibás. plusz nem is egy nagypofájú típus. ezért aztán alapból kimondva-kimondatlanul sokszor köcsögnek hisznek, ettől meg csak még frusztráltabb leszek.

már csak emiatt is jó volna férfi haverság, hogy én is alakulhassak, formálódhassak.

2016. ápr. 24. 13:21
 8/11 anonim válasza:
79%

Ne a hibáidra koncentrálj hanem az erősségeidre, mert az is van mindenkinek akárcsak hibája.

Normális felnőtt egyén nem gondolna semmit a hozzád hasonló emberről, tényleg semmit. A legnagyobb ellensége mindenkinek saját maga.

Na meg nyilván nem tirpákokkal kell barátkozni, de ez másik téma.


Indulj el futni, focizni, street workoutozni bármi, az emberek alapvetően kedvesek az idegenekkel szemben.

Csinálj viccet mindenből, egyszerűbb az élet. (Gondolom eddig nem volt olyan egyszerű ismerve a társadalmat.)

2016. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Járj el valamilyen küzdősportra. Box, thai box, ju jitsu, tökmindegy, többnyire mindenhol jó a társaság és neked is egy kis önbizalmat adna.
2016. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Programozni szívesen megtanítalak :D A sport időpazarlás
2016. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!