Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok hogy lehetne...

Magányos vagyok hogy lehetne ezen segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
igaz még elég fiatal vagyok de azért nagyon aggódom hogy mi lesz velem pár év múlva mer nincsenek barátaim.lesznek nem lesznek? már szinte utálom az életem mindenki kritizál, piszkál, csúfol és 1 ember sincs akivel jól kijönnék, ráadásul a szüleim se sokat foglalkoznak velem éppen csak megkérdezik: kérsz enni? már nagyon elegem van abból hogy folyton folyvást piszkálnak és kinéznek, de ez ellen nem tudok tenni semmit ha kiállok magamért csak még inkább szekálnak. már nagyon sokat csalódtam az emberekben 1 éve volt egy két barátom de kiderült hogy csak kihasználtak. van esetleg valaki olyan aki együtt érez velem?

2016. ápr. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. az majd egy rendszert állit az életedbe, és nem fogsz ennyit ezen gondolkodni
2016. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ez még nem fog menni. 14/l és ezért sem ért meg senki akivel beszélek
2016. ápr. 26. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvass könyveket, hallgass zenét, esetleg játsz játékokkal (PL. MMORPG, ott rengeteg lány is játszik, többnyire korodbeliek esetleg idősebbek).
2016. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egy picit megértelek, néha magányos vagyok, és nincsenek barátaim.

Én pl sporttal foglalom le magam, vagy filmekkel ha éppen sokat kattogok ezen, na meg sorozatok, azokra aztán rá lehet függni. :)

20/l

2016. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem csak kamu barátaim vannak sajnos, és én is hasonlóan érzek mint, te. A szüleimmel annyira elfajultak a dolgok, hogy kénytelen voltam elköltözni. Az élet sajnos kegyetlen. Én jelenleg egyetemre járok, dolgozom, van egy párkapcsolatom is, de semmi sem segít. Rengeteget gondolkozom én is ezen a kérdésen. Segíteni ezen csak akkor lehet ha megtanulsz boldog lenni, de ez nem olyan egyszerű és nem is csak rajtad múlik, mert a rengeteg csalódás óvatossá tesz, s nem hagyja hogy gondtalanul tudj tekinteni bármire is szerintem.

19/F

2016. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írok,én is elég magányos vagyok néha.

Nekem 3 olyan barátom volt akik közel álltak hozzám, 2 általánosban és egy gimiben, de mind csak kihasználtak, kamubarátok voltak

Néha borzalmasan elegem van az emberekből, de tudom hogy vannak normálisak is valahol épp ezért soha ne add fel:)

Megteheted azt, ha nagyon magányosnak érzed magad és az iskolában nincs normális ember,hogy eljársz valahová, például sportolni(ez csak egy lehetőség, sok helyre mehetsz még) ahol megismerhetsz új embereket, ráadásul a sporttól elvileg boldogabb is lesz az ember.

Ha ilyenre (még) nincs lehetőség, vagy nincs kedved hozzá akkor a zene, filmek, sorozatok, vagy a könyvek rengeteget segítenek.Én szerintem sehol nem tartanék ha nem lennének a könyvek amik a legrosszabb napokon kisegítettek:)

De tudod mi a legfontosabb? Hogy legyen egy életcélod.Ne törődj az emberekkel akik piszkálnak.Tudod kik szoktak piszkálni? Akiknek olyan rossz életük van hogy csak abban lelnek örömöt hogy másokat bántalnak, ezzel pedig azt hiszik hogy jobb lesz a szánalmas életük.Az ilyenekkel nem foglalkozz, és akkor egy idő után békén fognak hagyni.

Na most ez a cél lehet sok minden, például egy állás.Egy állás amiért megéri küzdeni és tanulni, hidd el nagy motivációt tud adni, mert ha tanulsz sikeresebb leszel, nő az önbizalmad:)

Ne hagyd hogy mások megváltoztassanak vagy eltiporjanak, te csak azzal törődj hogy boldogan éld az életedet:)

Ebben az is segít hogy elsősorban önmagaddal kibékülsz, amiben nekem a jóga nagyon sokat segített,belső harmóniát teremtett, ajánlom mindenkinek:)

Szóval kedves kérdező SOHA ne add fel, mert lehet hogy lesznek rossz évek az életedben de ha kitartóan küzdesz akkor el fogod érni amit szeretnél,és hidd el hogy a világon vannak jó emberek is, biztos hogy egyszer megtalálod a neked való barátot valahol:)

Ráadásul te most fogsz menni középiskolába a korodat nézve, ahol lesznek bőven új emberek:D Szóval hajrá:)

17/l

2016. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Tökre érdekes

Én is ugyanebben a cipőben járok, mindenki utál stb. Azzal ellentétben hogy a családom szeret:) csak ők vannak már nekem

És én is 14 éves lány vagyok

2016. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Véletlenül nem a Dóczyba jársz?
2016. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, miért?
2016. máj. 4. 15:42
 10/10 anonim válasza:
Hasonlitassz egy ismerosomre
2016. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!