Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Alig vannak barátaim mert nem...

Alig vannak barátaim mert nem tolerálom és idegesít egy idő után az illető főleg a nyűgjei, mindig ez lesz?

Figyelt kérdés
Szimpatikus vagyok az emberek többségének mert kedves vagyok, megbízható és normális (nem mutatom meg soha h belül az ellenkezője) ezáltal barátkoznak velem az emberek és én is könnyen lépek kapcsolatba mert nyitott vagyok, de ez sajna csak egy ideig működik mert megunom az illetőt pár óra múlva.. pl ha állandóan kérdezgeti hogy nem gáz ahogy kinéz? Vagy h most menjünk erre vagy arra.. vagy a nyűgjei és a bajai (nem érdekel különösebben h épp a pasijára feltekeny mert az a lány szebb nála, es elvarja h nyugtassam h neem, te szebb vagy annàl a kis k..nál, egy idő után már kínosnak tartom a beszélgetést és mennék már haza elvonulni magamba . Fiúkkal jobban sokkal jobban kijövök ők nem untatnak munka terén se , szórakoztatnak
2016. máj. 2. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor barátkozzál fiúkkal. De egyébként ha eleve hazug vagy (mert úgy csinálsz, mintha kedves, megbízható és normális lennél, miközben nem vagy az), akkor nemtom mit vársz. Erre nem lehet barátságot építeni.
2016. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt is ugyan ez van :) mikor kell valamai akkor kellek .. de ha nekem van bajom sehol senkii :))) 16/L
2016. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Baratsag alapja bizalom oszinteseg.. (elozo kommentelo)
2016. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hazug? Miért is? Mert talán jobban tolerálok bármit , amire más már ugrana? A gobdolatokat nem ésszel irányítja az ember elsőre. Ha mindenki kiis mutatná amit érez külön fajta ingerekre az életbe szerintem sok erőszakos cselekedet lenne és senkinek se lennének barátai tehát gondolkozz mielőtt leírod az ésszel teli véleményed .


igen tudom velem is eljátszották már hogy ha nekem kellett valami akkor senki se volt ott.. de ezeket már leépítettem

2016. máj. 2. 11:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen de van h 10év múlva derul ki hogy a barátod az nem is igaz barát mivel sose alakult olyan helyzet hogy megvedjen es kialljon erted mas elott , lehet 10evig csak ugy talalkozgattatok elvoltatok es ennyi, nem lehet bele latni mas fejebe h mik a szandekai es csak ki akar hasznalni
2016. máj. 2. 11:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mered önmagad adni, hanem színészkedsz, akkor mégis hogy várod el, hogy működjön bármiféle barátság?
2016. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

kedves vagyok, megbízható és normális (nem mutatom meg soha h belül az ellenkezője)

--> ezért vagy hazug... megjátszod önmagadat rögtön a kezdetektől kamuból jópofizol

2016. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagy tisztába a fogalmakkal:D a jópofizás sehol se jön ide, az hogy egy melóhelyen új a csaj és kérdez valamit én pedig segítek neki még ha semmi kedvem semmihez és van ezer dolgom.

Mi a megjátszás abba ha nem egyből mutatom ki az illető iránt hogy hidegen hagy? Nem értem , nyilván nem minden helyzetre értettem h a felsoroltak ellenkezője mert nyilgan mindenkivel volt olyan h elmondtak neki valamit es ugy elmondta volna de mégse tette. de nem magyarazkodok ha nem fogod fel epp esszel es leragadsz 1lenyegtelen dolgon h mas mit gondol sokszor magaba akkor veled van a baj

2016. máj. 2. 12:33
 9/10 anonim válasza:
pacsi:D én is sokszor érzem ezt, unalmasak az emberek és nem érdekelnek, főleg a lányok. több a fiú haverom, de azért sokszor hiányzik egy legjobb barátnő
2016. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sok lányba az a baj, hogy állandóan elvárják hogy dicsérd őket és bizonygasd hogy szépek és jól néznek ki.. holott ez a pasik dolga inkább, meg sértődékeny minden lány, és irigy ha mondjuk a kiszemeltjének én tetszem jobban és nem ő , és ez miatt én vagyok a szemét
2016. máj. 3. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!