Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jart mar ugy mas is, hogy...

Jart mar ugy mas is, hogy olyan sokaig van egyedul (testileg), hogy nem is vagyik szerelemre?

Figyelt kérdés
Baratok vannak. Csajt elfogadnak szivesen, mert szeretethianyom van. De ugy megszoktam mar ezt, hogy csak a rosszat kezdem el bennuk latni. Semmi se orok, es nem tartozok senkinek se magyarazkodassal csak magamnak. K....azni nem akarok, se futo kalandot, mert ez csak engem minositene le. Mas is igy gondolja a dolgokat? :D
2016. máj. 5. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokja az ember hogy ez van és nem érdekli már különösebben. Én is így vagyok, habár én nő vagyok.
2016. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így. És mi ezzel a probléma? Nem okozunk kárt ezzel senkinek. Nekünk meg jó így, akkor jó így.
2016. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó dolog, hogy van benned tartás, méltóság, és csak azért, mert neked rossz nem használsz ki másokat, érzelmileg (futó kaland) vagy szexuálisan (prostituált). A szeretethiány nagyon is érthető. Hát, mit tudsz vele csinálni? Keresgélj és kezdj valami hasznosat a negatív érzéseiddel.
2016. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hm.. a fura az, hogy én is így vagyok, de nálam kicsit kacifántosabb az ügy. Megismerkedtem valakivel, akivel nagyon jól érzem magam, szeretek is vele lenni, de úgy érzem, hogy egyszerűen nem tudok neki annyit adni, mint amennyit Ő ad nekem (érzelmi szempontból). Pedig tényleg nagyon jó ember, mégis úgy érzem, hogy háát..ki kell mondanom, lehet, hogy nem érdemlem meg. Pedig én sem vagyok rossz ember.
2016. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!