Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Testvért szeretnék.

Mit tegyek? Testvért szeretnék.

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Emlékszem hogy 3-4 éves koromban nagyon szerettem volna kishúgot,de a szüleimnek nem jött össze. Utána nagyon nem akartam(ez valahogy jött én se tudom hogyan). Igazából most se szeretnék kistesót,viszont majd meghalnék ha lehetne egy bátyám meg(vagy) egy ikertesóm(mindegy fiú vagy lány). Nagyon magányos vagyok. Szoktam sírni emiatt egyedül. Tudom hogy nem lehet bátyám se ikertesóm de már nem bírom ezt a sok keserűséget. Nem tudom mit tegyek, legalább lenne egy fiú akivel együtt nőttem fel volna vagy valaki..

(amúgy nem vagyok olyan típus aki ki lenne közösítve a suliból) (de a suli az suli, teljesen más hogyha a barátaimmal vagyok mint ha a tesvéremmel lennék) mit tegyek? Beárnyékolja a napjaimat a szomorúság



2016. máj. 13. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg beszélj a szüleiddel.
2016. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Lesznek majd jó barátaid, barátnőid - ne búsulj. Olyanon, amin nem tudunk változtatni, nem szabad sokáig keseregni. Menj aludni, késő van, jó éjszakát!
2016. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem, sőt, a mai napig nagyon sajnálom, hogy nincs testvérem, pedig jó pár évvel idősebb vagyok nálad. :)


Ne aggódj, idővel majd enyhül ez a vágy, és beletörődsz, hogy ez már nem történhet meg. Ne is rágódj ezen, mert felesleges. Tudom, hogy rossz, de nem szabad ezzel foglalkoznod.

2016. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, és mióta tudok beszélni kistesóért könyörögtem. De már beletörődtem, hogy nem lesz. :( Vigasztal a tudat, hogy nem túl sok év múlva akár már saját kisbabám is lehet. :) Próbálj minél többet kisgyermekek közelében lenni, talán segít egy kicsit! :)
2016. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két nővérem, de mindketten sokkal idősebbek nálam...És én mióta csak az eszemet tudom, egy bátyát szeretnék :"D Más ismerőseim, akiknek bátyjuk van, mindig olyan aranyos meg vicces sztorikat mesélnek :D Pl. egyik barátnőmnek a bátyja ugyanannyi évvel idősebb, mint nálam az egyik nővérem, mégis tök jól kijönnek egymással és még ma is szoktak néha viccből "verekedni" meg ilyenek :D Meg folyton szivatják egymást. Olyan jó neki :c

18l

2016. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Persze, hogy fiútesócska kell neked, aki rajong érted, de nem amiatt. Az ilyen szánalmas. Szerezz barátokat.
2016. máj. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Remélem, lesz igaz barátnőd, aki pótolja az ikertestvért:)
2016. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gimiben majd lehet hogy jobb/kozelebbi baratokra talalsz. Addig is ha tenyleg nagyon szeretnéd, vannak fogadott tesós programok, nem tudom a nevet de biztosan megtalalod ha rakeresel. Illetve logj tobbet a csaladoddal, akar harmasban vagy akar nagy barati programokon is, ott sok kedves embertol kapnal sok figyelmet.
2016. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Esetleg néhány év múlva megpróbálkozhatsz esetleg a bébiszitterkedéssel. Hátha így enyhül a vágyad.


Ne aggódj, az évek olyan gyorsan szállnak, hogy észre sem veszed. (Én is nagyon szerettem volna valamikor kistestvért - szinte egész gyerekkorom ezzel telt), de hát nem lett.


Elég sok ismerősöm van, aki valamilyen oknál fogva egyedül nőtt fel.


Nem kevesen vannak azok sem, akik felnőttkorukra eltávolodtak egymástól, pedig együtt nőttek fel "édestestvérek"-ként.Vannak olyanok is, ahol tartósan fogyatékos a testvér...szóval nagyon sokféle sors létezik.

2016. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!