Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gondol bele abba egy...

Nem gondol bele abba egy atlagos szulő a 120 ezresfizujaval hogy hogy ad meg majd mindent a gyerekének? Meg mikor testvert vállal? Ha nem lenne tesom knnyebb lenne

Figyelt kérdés
Xar nézni hogy masok ipadet kapnak karir meg van okostelojuk én meg hasznalt ruhat kapok karira...
2016. jan. 2. 20:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
59%
Ezt dobta a gép...Xar az élet..E van...
2016. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
36%
El lehet menni diákmunkára.
2016. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
79%
Ne a szüleidtől várj mindent. Elkezdheted szépen lassan magadnak megteremteni. Tanulj.
2016. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
28%

Ne hibáztasd a szüleidet, nyilván a legjobbakat akarják nektek!

Te tegyél azért, hogy Neked jobb legyen.:)

2016. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
61%

szerintem az ipad meg az egyéb ilyen dolgok nem annyira szükséges dolgok,anélkül is lehet teljes életet élni.

de nyilván ha betöltöd a 16-ot elmész diákszövetkezetekhez és ahogy időd engedi(hétvégén,szünetekben) vállalsz munkát. akkor majd lehet rájössz, hogy mennyi ideig kell dolgozni egy xaros ipadért.. lehet rádférne,hogy megtanuld a pénz értékét.

te se várhatod el,hogy 2 havi fizetését erre költse anyukád. úgy hogy mellette a számlákat is rendezze és legyen mit enni..

2016. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Még azt a oénzt is elvette amit karira kaptam mamatol
2016. jan. 2. 21:01
 7/48 anonim ***** válasza:
56%
Erről nem a szülők tehetnek, hanem azok a retkek, akik ennyivel szúrják ki a dolgozó ember szemét.Sőt, van, akit 60000 fizetéssel aláznak meg.Az mit szóljon?
2016. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
De mas gyereknek butikos ruhai vnnak meg h&m c&a ezek nem extrak de nekem ez sincs csak a kanadai rokonoktol a hasznalt ruha csomag sosem volt uj ruham regi telom van stb. De a kerdesre valaszoljatok hogya felnöttek ebbe miért nem gondolnak bele?.
2016. jan. 2. 21:04
 9/48 anonim ***** válasza:
62%
Inkább több vagy minőségibb ajándékot szeretnél a tesód helyett?
2016. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Leírom az én történetem. Az én szüleim gazdagok. Anyagilag mindig megvolt minden, 2-3 kocsi, nagy ház, medence.. Utazások.. Kéthavonta wellnessezni jártunk. Amit kértem, azonnal megvették. Három dolgot nem sikerült megkapnom: figyelmet, törődést, szeretetet. Jó, nyilván szeretnek hisz a szüleim.. De 22 év alatt soha egyszer sem mondták. Nem tudtam velük beszélni a problémáimról, magamban tartottam, felgyülemlett minden.. Pánikbeteg lettem, de "legalább" volt sok menő új ruhám, szuper telefonom és sokat utaztam. Tudod, ha választhatnék, inkább kérnék használt ruhát karácsonyra, meg szeretetet, összetartást! Mert annyira nem érdekel hogy most is egy iphoneról pötyögök, azzal vagyok elfoglalva, hogy nr kapjak pánikrohamot hétfőn a metrón, az egyetem felé.

Persze az enyém egy egyedi eset, tudom jól, de a lényeg: nem mindig az a boldog akinek pénze van!

2016. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!