Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elég magányos...

Mit tegyek? Elég magányos vagyok! A többi lent!

Figyelt kérdés
Elég unalmas életem van!Szinte csak a munka foglal le!Ha nem dolgozok meg esz az unalom!Próbáltam le kötni magam de, nem foglalt le semmi.Úgy érzem mintha felesleges ember lennék!Vannak barátaim de mégis egyedül érzem magam.Miért lehet hogy nem találom magam a világban?Más is van így?27f
2016. máj. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit^^


Én is úgy vagyok a dolgokkal, ha dolgozok semmi gond, viszont ahogy nem csinálok semmit hasonlóképp érzem magam mint te, ezért nekiültem én pl programozni tanulni. Leköti az időt, elfáraszt rendesen, csak bedőlök és alszok kb:D

2016. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég sok mindent ki próbáltam de semmi se jött be.Mindig csak az unalom van.
2016. máj. 16. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg főzni, ha még nem tudsz és egyedül élsz. Az leköt és még laktat is :)
2016. máj. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem..a magányt elfedi a meló, aztán ha az ember munka nélkül marad estére és hétvégére, újra előjön a kellemetlen magány érzése. Szerintem az ismerkedés a legnehezebb dolog a világon.
2016. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy az ismerkedésnél nincs nehezebb
2016. máj. 23. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!