Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok! Mit...

Nagyon magányos vagyok! Mit tegyek ha nem köt le semmi? Mindig csak unatkozok. Elég pocsék így minden napom! Csajozás ki zárva az nem megy! F

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha gondolod beszélgethetnénk.

Amúgy szerintem sportolj valamit.A sport nagyon jó dolog.:)

2016. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jot tenne neked egy kutyus:) Vagy ha nincs ra modod, akkor menj el menhelyre onkenteskedni. Sok uj ismerosre tehetsz szert, akik raadasul csupa sziv emberek, nem beszelve arrol, hogy segitesz is az arva kis allatoknak:)
2016. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi olyan dolog, ami iránt egy kicsit is érdeklödnél?
2016. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Voltak a csajok de azt fel adtam teljesen!Nincs semmi ami érdekelne.
2016. márc. 12. 19:31
 5/13 anonim válasza:
Kérdező te nagy csalódáson lehetsz túl :/
2016. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
annyira nem!Csak azokkal a dolgokkal fölösleges foglalkozni ami nem megy.
2016. márc. 13. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy semmi. Semmiben nem vagyok jó full átlag. Elvegyülök nagyon durván a tömegben. De én elkezdtem egy kicsit szabadabban élni. Még nem teljesen sikerült átvenni az érzést de azt csinálom ha tudom amihez kedvem van. Kezdem levetni a gátlásaim és nem nagyon érdekel, hogy más mit gondol. Én sem tudok csajozni és már oda juttottam, hogy nem is érdekel. Sokan mondják, hogy egy párkapcsolat az igazi boldogság de nekem az nem megy így mást kell találnom.

Már csak a jóidőt várom megcsinálom a biciklit a motrot és megyek a nagyvilágba. Úgy döntöttem, hogy a motorozás lesz a hobbim. De ez a menhelyesdi se rossz lehet, hogy benézek egy két alkalomra.

Szóval amit mondani akarok neked kedves kérdező, hogy merj élni. Mozdulj ki. Csináld azt amihez kedved van és normális keretek között mozog.

2016. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem semmihez.Nagyon felesleges vagyok.
2016. márc. 25. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj valami hasznosat! A segíts másokon:)
2016. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
miért tegyem?Rajtam se segít senki.
2016. márc. 25. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!