Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek az egyedülléttől mit...

Félek az egyedülléttől mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy mindig is korlátoltabb képességü voltam az átlagtól,figyelemben, épp ezért nagyon nehezen tudok emberi kapcsolatokat alakitani, de felnőttebb fejjel belegondolva, nem tudom mi lesz igy velem, a jövőben..Munkába, magánéletbe

a problémamegoldóképességem 0, nehezen megy a kommunikáció, nagyon nehéz igy hosszabb távon megmaradni bárhol is, mert munkahelyen se értenék meg.. volt is már tapasztalatom hogy emiatt alakultak rosszul dolgok, és tovább kellett lépnem.. egyszerüen nehezen értek meg dolgokat, embereket, lassabb is vagyok több idő is kell mindenre. sokan ezt nem tolerálják, Igy passz.. félek a jövőtől, még szülőkkel élek, ezt is rosszul érzem, hogy másokat zavarhat, de majd nemsokára próbálkozom egy albérletbe menni.. csak félek, olyan elveszettnek, kicsinek érzem magam, semmi hátterem nincs, semmi amit feltudnék mutatni vagy amire büszke lennék, ilyen képességgel kevésnek érzem magam a boldogulásban, nemtudom mikor vernének át, vagy ha bármi rossz dolog történne egyszerüen nem tudom mit csinálnék.

Másik dolog meg Teljesen rosszul vagyok ettől, beteggé tesz, hogy lehetne jobb is de nem.. és embereknek kell csalódást okoznom.. rosszul vagyok hogy Igy félre siklik az élet,

elvárnak emberek dolgokat de nem tudok eleget tenni nem tudom elérni, és emiatt érezzem magam hibásnak. zavar az is hogy mások elértek dolgokat, néha magamat okolom hogy más vagyok és ilyen szerencsétlen..

Mindig is mástól vártam a megoldást, de egyedül...képtelen vagyok, úgy érzem segitségre szorulnék hogy legyen valaki mindig mellettem aki mondja mit mikor hogyan kéne tennem. de nem vagyok már gyerek. Egy élettárs, pár nagyon jó lenne, de pont emiatt nincs.

Egyszóval teljesen tanácstalan, letört, keseredett vagyok

Egyszerüen nemtudom mit kellene tennem, fogadjam el hogy ilyen sz.r életem lesz?.

F


2016. máj. 16. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiről alkottad ezt a kérdést?

Kétlem, hogy saját magadról.

Szedd össze magad, és törődj a saját dolgoddal.

2016. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez valós probléma.
2016. máj. 17. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hali teso, ez nagyon egyszeru. Fogsz egy tablat, par rajzszoget, papircetliket, tollat es felirod a celjaidat. Kituzod oket es minden elalvas elott elolvasod es memorizalod hogy wow mar mindjart ottvagyok. Ez a vonzas torvenye. Nem nyafogsz hanem cselekedsz. Ha nehezen menne akkor nehezisd meg megtobb cellal addig, ameddig azt nem erzed h beledoglesz. Es mikor csak egy cel marad elotted a sok szaz kozul, hatradolhetsz es azt mondhatod jeeee, milyen nagy ember lettem... a te dontesed ott lesz, es itt van, hogy elkezded es folytatod, vagy feladod es nyomiva valsz. Meg semmi sincs veszve. Hidd el nekem osszeszeded magad es lessz egy jo csajod...ne felejtsd el mi tartjuk el a noket, nem a nok minket. Ergo cselekedj, ne csak almodozz. Sok sikert ;)
2016. máj. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármennyire is sablonosan hangzik, le kell ásni a dolgok mélyére. Írásodból az jött le, hogy nem a munkahelyeddel, családoddal, anyagi helyzeteddel van a gond. Máris beljebb vagy. Azt kell megtudnod miért lettél ilyen? Vajon születésedtől fogva ilyen voltál? Mi gátolt meg abban, hogy előrébb lépj, fejlődj? És ezen kellene dolgoznod!

Ha van kedved dumálhatunk privátban, nekem is hasonló problémáim vannak...

2016. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek uvegarc hozzászólásával!!! Tűzz ki célokat! Tűzz ki napi célokat, én ezt csinálom pl. a mai napi céljaim a következők: szekrény fiók megjavítása, lépcsőház kitakarítása, 2 óra német tanulás, a wordpress honlapom fejlesztése, randi a feleségemmel, majd 8 óra munka a munkahelyemen. Vannak havi, negyedéves, éves és 5 éves terveim, és van nagy ÁLMOM. Valami hasonlót kellene kiügyködnöd. De javaslom, ha pl. utálod a szakmádat végezz el valami mást is, hogy váltani tudjál majd, ha akarsz. Mark Twain azt mondta, hogy a félelmeink úgy múlnak el, ha szembenézünk velük. Én például mások előtt annyira ideges voltam megszólalni, hogy a beszédem összefüggéstelen volt a remegő hangom miatt..izgultam. Az elmúlt 15 évben folyamatosan erőltettem, hogy emberek előtt beszéljek, hogy ezt a félelmemet legyőzzem. Ma már nem gond akármekkora publikum előtt megszólalnom. Egy ismerősöm dadogott, ma lelkipásztor, rengeteget beszél emberekkel és emberek előtt és a dadogása elmúlt. Csak az él sötétségben és keserűségben , aki sosem indult el a fény felé...A felelősség a Te kezedben van. Javaslom még, hogy keress rá a YouTube-on Brian Tracy előadásaira és hallgasd meg őket 100-szor, hogy beléd vésődjenek ennek az embernek a bátorító szavai.
2016. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!