Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdeni vagy Feladni, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdeni vagy Feladni, szerintetek melyikhez kell nagyobb erő, reménytelen helyzetből is lehet ki út?

Figyelt kérdés
volt már olyan veletek hogy azt hittétek soha többet nem lesz köztetek semmi, még is küzdöttetek és sikerült..?

2013. jan. 18. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
En 3 evig kuzdottem egsyer de faladtam, de nem tudom melyik a nehezebb.... talan feladni...
2013. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
add fel
2013. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, 8 évig tettszett egy srác, rákérdeztem nemet mondott....:D

Aztán a mostani párom egy hónapig tepert, szegény sztem kezdte feladni, mert nagy menő, de csajokhoz nuku tudás, végül meg lényegre tértem...:D

szóval csak rajtad áll, nem minden lány/ v fiú ilyen h lényegre tér:D

2013. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
Talán magát a tényt nehezebbe elfogadni.
2013. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én keményen küzdök,hogy katona lehessek.

Viszont feladtam,hogy meghódítsam azt a lányt akibe szerelmes vagyok.Mert egy másik srácba zúgott bele.Így én félre álltam.Had legyen boldog.

Mind kettőhöz nagyon sok erő kell

2013. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feladni nehezebb, mert egy álmot is feladsz, míg ha küzdesz, akkor az álom még a tied.


Szépesen fogalmazvah.. :D

2013. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják küzdeni mindig érdemes, de vajon meddig ?
2013. jan. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!