Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes, küzdeni és reménykedni, vagy csak szimplán feladni és odébb állni?

Figyelt kérdés
Mindenki életében volt már egy olyan személy akin igazán sosem tudta magát az ember túl tenni, nem? Érdemes valakiért küzdeni, meg éri ha annyira szereted ?
2013. jan. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja
2013. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A morze jelet tanító tanárom..
2013. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak te szeretsz nem igazán szeretet.

Ráadásul! nem tudod túltenni magad rajta? Ne feledd: újrakezdeni sose jó.

Szóval én azt ajánlom, hogy kösd le magad hobbiddal néhány hónapra és addig ne pasizz, ne csajozz (nem tudom lány vagy fiú vagy) és utána ha kiheverted nyiss új felé. Előbb érezd jól magad a bőrödbe.


Olyan szekér után futni, ami nem vesz fel, nem éri meg. Közben meg a nagy ő elvágtat melletted és észre se veszed és örökre egyedül maradsz, mert leragadsz egy elment vonat mellett a vasútállomásom és várod, hogy visszatér, de sose venne fel újra, vagy ha igen, le is dobna. De mennyi az esély, hogy visszajön.

2013. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ, de szerintem általában megéri küzdeni, legalább egy keveset.
2013. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!