Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kedjek magammal, ha nem...

Mihez kedjek magammal, ha nem jutott semennyi öröm az eddigi életemben?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Vsltozz.
2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Valtozz.
2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mégis hogy, ha egyetlen barátom sincs, jobban belegondolva nem is nagyon volt? Nincs semmi érdemi dolog amelyhez megfelelően értenék, nincs senkivel semmilyen közös témám, a szabadidőmnek szinte minden percét a tv előtt töltöm, de azt se tudatosan nézem már, hanem csak bambulok valamire. Nincs hová mennem, de ha lenne is, akkor sincs kivel. Lassan egyedül maradok, mint a kisujjam, olykor sírni tudnék a magánytól, szinte csak esz a fene a négy fal közt a hétvégeken egész nap. Néha délelőttönként le tudom foglalni magam házi munkával, de azt is ha elvégzem, úgy sincs más a nagy semmin kívül. Már ittam alkoholt magamban, de az sem boldogít, csak jobban kihoz belőlem minden sírógörcsre ösztönző érzést. A kávé nem tud pörgősebbé tenni, attól is csak vegetálok. Tulajdonképpen már csak az öngyilkosság maradt, "mint utolsó felvonás és azt mondom, vége a komédiának", de ha megtudnák mások, hatalmas űrt és fájdalmat okozok nekik.
2016. máj. 28. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 22 éves vagyok és fiú.
2016. máj. 28. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Red Vixen, én már a válaszaidtól visítozom..


Kérdező, hol laksz? Én is így érzek sok területen...


23f

2016. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nehez elhinni, de tudom mit erzel. Egyszeruen mar nincs ami boldogga tenne, ami erdekelne, sot, ami barmilyen erzelmeket valtana ki belolem, egyszeruen nagy ures feketelyuk vagyok. Legalabbis nekem is voltak ilyen idoszakaim es most se jobb sokkal. Nekem annyi a kulonbseg, hogy meg iskolaba jarok, igy muszaj egyszeruen kitennem a labam itthonrol, es azt hiszem, ez kizokkent. Egyebkent biztos itthon ulnek es csak zabalnek. Igazabol azt se mert eveszavarom is van :'D mind1. Nem mondom, hogy pont ram kell hallgatnod, de szerintem ha megteheted, fizess be vmi tanfolyamra, barmire, vagy uta, amire idokozonkent muszaj elmenned, igy muszaj kilepned a lakasbol. Jot fog tenni. Eleg ertelmesnek tunsz, talan ha erdekel, egy uj nyelvbe belekezdhetnel. Nem mondom, h elitellek, ha ongyilkos leszel. De elotte probalkozz meg az igazi elettel, tegyel azert, hogy jobb legyen. Hidd el, sokan nehezebb helyzetben vannak. Velem is eleg nehez dolgok tortentek eletemben. De meg itt vagyok. Nem mondom, hogy nem szivesen adnam fel, de meg elek, mert nem vagyok eleg onzo a halalhoz. Pedig egyszerubb lenne. Ha szeretnel beszelni, nyugodtan irj privatban ;)
2016. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!